PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -500
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 13 jan
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ma 14 jan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
14
1
20:00
Zappa
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 15 jan
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
1
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterpand Weesp
Weesp
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
2
Markant Uden
Uden
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Warande
Turnhout
20:30
Vera
Groningen
wo 16 jan
Theater de Spiegel
Zwolle
Werftheater
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
1
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Beun
Heiloo
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Markant Uden
Uden
AFAS Live
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Klokgebouw
Eindhoven
3
20:00
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Maloe Melo
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen

zondag 13 januari 2019

20:00
Buray Kehanet Meervaart, Amsterdam
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien De Maaspoort, Venlo
20:15
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:30
Cory Henry / Het Metropole Orkest TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Como Mamas Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam
20:30
2000 Motels Patronaat, Haarlem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Stargaze speelt Björk Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Handsome Poets en Orange Skyline Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner Bimhuis, Amsterdam

maandag 14 januari 2019

Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Snow Patrol
Snow Patrol Ziggo Dome, Amsterdam
14
1
20:00
You Me At Six Zappa, Antwerpen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jason Marsalis / JazzArt Orchestra Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jodymoon Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 15 januari 2019

Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
19:00
Pascal Obispo Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Ella Mai Melkweg, Amsterdam
Four Fists (US) Sugar Factory, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Andy Burrows
Andy Burrows Melkweg, Amsterdam
2
Foto Anneke van Giersbergen - Inchecken
Anneke van Giersbergen - Inchecken Markant Uden, Uden
2
20:15
Yuri Honing - Goldbrun De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Blanco White
Blanco White Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Jasper Steverlinck De Warande, Turnhout
20:30
Styx Vera, Groningen

woensdag 16 januari 2019

Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Spiegel, Zwolle
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
1
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Geert Teis, Stadskanaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
Murth Mossel - Pauwer Zaantheater, Zaandam
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Pascal Obispo Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth Markant Uden, Uden
MHD AFAS Live, Amsterdam
Cavetown Botanique, Brussel
20:00
Lakshmi - Adem Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Snook Bookings presents Bloodtruth + Demiurgon + Storm upon the Masses dB's, Utrecht
20:00
Reinbert de Leeuw Paradiso, Amsterdam
20:00
Judy Collins Paard, Den Haag
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Flogging Molly
Flogging Molly Klokgebouw, Eindhoven
3
20:00
Jeremy Loops 013, Tilburg
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Highlights Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Meervaart, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Dakota, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Omval, Diemen
20:30
Bertolf - Soelaas Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Posttheater, Arnhem
21:00
The Bad Maloe Melo, Amsterdam
21:00
Simon Berz / Toktek Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Russian Village Boys Merleyn, Nijmegen
23:00
Mr. Knowhow Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
Pagina -500