Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Herberg de Pol
Diepenheim
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
HAL60
Roelofarendsveen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kelk
Brugge
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Lokeren
Lokeren
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
4AD
Diksmuide
22:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Warehouse
Amsterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorst Nationaal
Brussel
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Stathe
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
19:00
Sojo
Leuven
19:30
Sint Janskerk
Kaatsheuvel
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 16 maart 2018
20:30
Karsu
Jan van Besouw, Goirle
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pestilence
Iduna, Drachten
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
23:00
Dr. Lektroluv
Hedon, Zwolle
21:00
MILO
Hedon, Zwolle
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
20:00
Thomas Triemstra + Timothy Hanford + The Renegades | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:15
Johann Sebastian Bach
Grote Kerk Naarden, Naarden
20:30
The Gooch / The Guru Guru
Groene Engel, Oss
20:00
Maan
Grenswerk, Venlo
20:30
Barry Hay Flying V Formation
Gigant, Apeldoorn
20:00
BEAUX / Kita Menari
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Machine In Me: The Muff, Switch Bones e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Maaike Ouboter
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Avi On Fire
Fluor, Amersfoort
20:15
Spinvis
Figi Theater, Zeist
20:00
Tim Knol
Effenaar, Eindhoven
19:00
Venom Inc.
Dynamo, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Bintangs / Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
20:00
Zwart Licht
De Spot, Middelburg
20:00
The Poodles
De Pul, Uden
20:30
Prince Tribute Band
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
De Kift
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Donnerwetter
De Kelk, Brugge
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
20:15
Denise Jannah / Mahalia
Cultura, Ede
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
20:30
De Likt
Burgerweeshuis, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
Rockin' The Blues
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Kim Hoorweg
BIRD, Rotterdam
20:00
Noah Gundersen
BIRD, Rotterdam
20:30
Vuma Levin Quintet
Bimhuis, Amsterdam
EUT
Altstadt, Eindhoven
The Nomads
4AD, Diksmuide
22:30
Kris Kross Amsterdam
013, Tilburg
20:00
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
013, Tilburg
zaterdag 17 maart 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ragazze Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
AC/DC UK + Ultimate Guns N Roses Tribute
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Goldfish
Warehouse, Amsterdam
21:30
Roxeanne Hazes
Vorstin, Hilversum
20:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
Emil Landman
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Youff
Vera, Groningen
21:00
Stuart Mavis
V11, Rotterdam
19:30
Bløf
Trix, Antwerpen
23:00
Banganagangbangers / Feed Me
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Diana Jones
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Prince Tribute Band
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Frank Boeijen
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
19:30
The Gift
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Frank Valenza
Stathe, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Editors
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
19:00
Coogans Bluff / Hidden Trails
Sojo, Leuven
19:30
Het Urker Mannenkoor "Hallelujah"
Sint Janskerk, Kaatsheuvel
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:00
Zorita
Simplon, Groningen
20:00
Tim Akkerman Sings The Boss
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten