Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
18:30
Molen De Ster
Utrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Baroeg
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Werftheater
Utrecht
De Speeldoos
Vught
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Metropool
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Hedon
Zwolle
22:45
Stella by Starlight
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Simplon
Groningen
Theater De Omval
Diemen
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
23:00
LOLA050
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
P60
Amstelveen
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Concertgebouw
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Perron-3
Rosmalen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Groene Engel
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
00:00
Lux
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 11 januari 2019
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
18:30
Vegan Jazz Club: Kika Sprangers / Martin Fondse
Molen De Ster, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
19:30
This Is Jackson - Thriller
Gebr. De Nobel, Leiden
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
The Sore Losers
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
The Royal Spuds
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Koffers & The Horny Horns
Vorstin, Hilversum
20:30
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:45
The Fortunate Sons
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
The Dolmen + Shireen
Baroeg, Rotterdam
The Dawn Brothers
Merleyn, Nijmegen
The Como Mamas
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stairway To Hedon - De Finale
Hedon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Sjaak
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:30
Seewolf
Neushoorn, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Postmen
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
22:45
Phil's Music Laboratory
Stella by Starlight, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Orgel Vreten
Gigant, Apeldoorn
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Night Fever
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Mr. Wallace
Simplon, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Mart Hoogkamer
Luxor Live, Arnhem
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
23:00
LEKKAGE x TWIDL053
LOLA050, Groningen
20:00
Lakshmi - Adem
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Knight of the Guitar II
P60, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Khaled
Concertgebouw, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Jules Deelder & Boris van der Lek
Paard, Den Haag
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Reggehof, Goor
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jodymoon
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jean-Pierre Froidebise
Spirit of 66, Verviers
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Jamsessie 3.0
Muziekcafé Helmond, Helmond
Holy Hell Tour
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Heidevolk
Neushoorn, Leeuwarden
Habitants
Groene Engel, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Floris Kappeyne Trio
Bimhuis, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Lux, Nijmegen
20:00
Entree 2019
Effenaar, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Dulfer Plays Blues
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel