PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -499
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 jan
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
EKKO
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Hedon
Zwolle
vr 11 jan
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Lux
Nijmegen
Spant!
Bussum
Theater de Blauwe Kei
Veghel
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Wilminktheater
Enschede
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Kulturhus
Borne
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Theater Gooiland
Hilversum
1
De Kattendans
Bergeijk
ATLAS Theater
Emmen
18:30
Molen De Ster
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
1
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Vorstin
Hilversum
Martiniplaza
Groningen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Lotto Arena
Antwerpen
1
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
1
Podium Victorie
Alkmaar
1

donderdag 10 januari 2019

20:15
DeWolff Luxor Live, Arnhem
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Werftheater, Utrecht
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Najib Amhali - Waar was ik KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Voltage: Tom Petty tribute Mezz, Breda
20:30
Crazed / Shit Machine / Warborn Waste Paard, Den Haag
20:30
Any Minute Now: Eerie Wanda Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Postmen Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More De Speeldoos, Vught
20:30
Jay-Way EKKO, Utrecht
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Junushoff Theater, Wageningen
1
20:30
Comedy Night Theaters Tilburg, Tilburg
20:45
WOBBÉ Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Grant Peeples Podium 't Beest, Goes
21:00
Remember Bowie Hedon, Zwolle

vrijdag 11 januari 2019

00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater Hof 88, Almelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Lux, Nijmegen
Anne-Marie Jung - Ram Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Blauwe Kei, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde BREStheater, Brielle
De Partizanen - Het leven an sich Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu Wilminktheater, Enschede
William Boeva - Reset S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater 't Pand, Gorinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen J.C. Pardoes, Hoogwoud
Rayen Panday - Fenomeen Theater Kulturhus, Borne
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Roeka - En toen ineens Parkvilla, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Zinin, Nijverdal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Speeldoos, Vught
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Oldenhermanns - UNSEXED Schouwburg Lochem, Lochem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Ik beloof niks Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Breek Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Arnhem, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash Het Kielzog, Hoogezand
Jochen Otten - Troosten Theater de Schalm, Veldhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Kattendans, Bergeijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Ons Mierloos Theater, Mierlo
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Lievekamp, Oss
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights Spant!, Bussum
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Oeloek - Droeftoeters Wesopa Weesp, Weesp
Ton Kas - Kakmaker Theater Gooiland, Hilversum
1
Thijs Kemperink - Bonje De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW ATLAS Theater, Emmen
18:30
Vegan Jazz Club: Kika Sprangers / Martin Fondse Molen De Ster, Utrecht
19:30
This Is Jackson - Thriller Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
The Dolmen + Shireen Baroeg, Rotterdam
19:30
Jules Deelder & Boris van der Lek Paard, Den Haag
1
1
19:30
The Royal Spuds Melkweg, Amsterdam
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales De Kleine Willem, Enschede
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael De Reggehof, Goor
20:00
Postmen Metropool, Hengelo
20:00
Mr. Wallace Simplon, Groningen
20:00
Physical Graffiti Hedon, Zwolle
20:00
Knight of the Guitar II P60, Amstelveen
20:00
Stairway To Hedon - De Finale Hedon, Zwolle
20:00
Heidevolk Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Koffers & The Horny Horns De Vorstin, Hilversum
Foto Night Fever
Night Fever Martiniplaza, Groningen
20:00
Paul de Munnik Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto Holy Hell Tour
Holy Hell Tour Lotto Arena, Antwerpen
1
20:00
Jean-Pierre Froidebise Spirit of 66, Verviers
20:00
DeWolff Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Andrew Combs Paradiso, Amsterdam
Foto Khaled
Khaled Concertgebouw, Amsterdam
1
Foto The Sore Losers
The Sore Losers Podium Victorie, Alkmaar
1
Pagina -499