PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -497
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 jan
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
1
11
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Cinetol
Amsterdam
1
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
So What!
Gouda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Café Knarie
Groningen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 19 jan
00:00
Veluvine
Nunspeet
Theater Gooiland
Hilversum
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DiamantTheater
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Schie
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Kei
Reusel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gigant
Apeldoorn
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Schakel
Gilze
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Figi Theater
Zeist
Spant!
Bussum
00:00
De Weijer
Boxmeer
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Kulturhus Holten
Holten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Taverne
Bergen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
Spant!
Bussum
De Kunstgreep
Oostzaan
Podium Neede
Neede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Waalse Kerk
Amsterdam
17:00
JC Cerberus
Hengelo
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
1
Paradox
Tilburg
1
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Fort33
Leusden
20:00
De Vroone
Kapelle
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
1
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag

vrijdag 18 januari 2019

20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
The Fortunate Sons De Helling, Utrecht
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jeremy Loops Doornroosje, Nijmegen
Foto DeWolff
DeWolff Hedon, Zwolle
1
11
20:15
Dayna Kurtz Luxor Live, Arnhem
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh Bibelot, Dordrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest Parktheater, Eindhoven
20:30
Isabel Provoost Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Bintangs Podium Victorie, Alkmaar
Foto Fontaines D.C.
Fontaines D.C. Cinetol, Amsterdam
1
20:30
Physical Graffiti Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ambrose Akinmusire TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Foto Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Every Stranger Looks Like You / Une Misère Gigant, Apeldoorn
1
20:30
BRUUT! BIRD, Rotterdam
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex Bimhuis, Amsterdam
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron LOLA050, Groningen
21:00
Pene Corrida Little Devil, Tilburg
21:30
Postmen So What!, Gouda
22:00
The Yearlings Merleyn, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow Café Knarie, Groningen
22:15
Four Scratch CHV Noordkade, Veghel
23:00
Eindbaas 24 EKKO, Utrecht
23:00
Mr Scruff Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 19 januari 2019

00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Veluvine, Nunspeet
Patrick Laureij Theater Gooiland, Hilversum
Alex Ploeg Ultimatum Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak DiamantTheater, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat C.C. De Kei, Reusel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arno van der Heyden - Heksenjacht MFC Velemansdroom, Tjuchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Meerpaal, Dronten
Jan Beuving - Rotatie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Stefano Keizers - Erg Heel Gigant, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer Stadshoftheater Vianen, Vianen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Smith - De jaren van verstand De Schakel, Gilze
Henry van Loon - Onze Henry Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Kaasfabriek , Wormer
Johan Goossens - Vlam Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de dieren Spant!, Bussum
00:00
Clean Pete - Afblijven De Weijer, Boxmeer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Fulcotheater, IJsselstein
Yentl en de Boer - Magie Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten - Troosten Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?! Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Thijs Kemperink - Bonje Kulturhus Holten, Holten
Oldenhermanns - UNSEXED Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights Orpheus, Apeldoorn
The Cards Taverne, Bergen
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Bouwkunde, Deventer
Louise Korthals - Alles is er De Kattendans, Bergeijk
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kunstgreep, Oostzaan
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Theater De Willem, Papendrecht
Anne-Marie Jung - Ram Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band Het Bolwerk, Sneek
16:00
Yegor Zabelov Paard, Den Haag
16:00
Ernst Jansz Waalse Kerk, Amsterdam
17:00
Massive Assault / Troops of Doom JC Cerberus, Hengelo
18:30
Rock Legends Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Pascal Obispo Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Gerry Cinnamon Melkweg, Amsterdam
19:30
Physical Graffiti Effenaar, Eindhoven
Foto Crazy Little Things Queen Tribute
Crazy Little Things Queen Tribute Boerderij, Zoetermeer
1
Wille & the Bandits Paradox, Tilburg
1
1
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Stones Sessions Fort33, Leusden
20:00
Max van den Burg - Paasbest De Vroone, Kapelle
Foto The Sore Losers
The Sore Losers Patronaat, Haarlem
1
20:00
Niklas Paschburg Het Bolwerk, Sneek
20:00
Dayna Kurtz Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Hans Dulfer plays Blues
Hans Dulfer plays Blues Muziekpodium DJS, Dordrecht
1
20:00
Starfish De Zwarte Ruiter, Den Haag
Pagina -497