Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Trix
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Muze
Noordwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
EKKO
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Carrousel
Ommen
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Club Fix
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Fluor
Amersfoort
20:30
De Spot
Middelburg
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
So What!
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
V11
Rotterdam
Singer Theater
Laren
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:15
Vrijdag
Groningen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Melkweg
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
BREStheater
Brielle
20:30
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Iduna
Drachten
Allemanswaard
Amerongen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Hothouse Redbad
Leeuwarden
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Speeldoos
Vught
21:30
Tavenu
Waalwijk
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Metropool
Hengelo
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
P3
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 22 maart 2018
20:00
X Ambassadors
Melkweg, Amsterdam
21:00
Xing Popcore
Bibelot, Dordrecht
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
vrijdag 23 maart 2018
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:00
5 Seconds of Summer
Trix, Antwerpen
20:00
Absolutely Floyd
Paard, Den Haag
20:00
Afterpartees
Podium Asteriks, Leeuwarden
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Rotown, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Amy Shark
Trix, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:30
Angra + Geoff Tate's Operation Mindcrime + guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Another Journey
De Bosuil, Weert
21:00
Ante Up / Get Some / Life Betrays Us
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:30
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Barry Hay Flying V Formation
Groene Engel, Oss
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz
Doornroosje, Nijmegen
Bert Heerink / Durga McBroom / Pink Floyd Project
Q-Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Big Thief
EKKO, Utrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Bolt & N
LOLA050, Groningen
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
21:00
Bot
Luxor Live, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Claw Boys Claw
Patronaat, Haarlem
23:00
Cymbaline / The Groovetooters
't Oude Pothuys, Utrecht
20:00
DAAN (B)
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Daniel Cavanagh
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Daniel Docherty
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
Danny Vera
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
Dave Roelvink
Club Fix, Tilburg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
De Likt
Fluor, Amersfoort
20:30
Dead Brothers / Rommelhond
De Spot, Middelburg
21:30
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Vorstin, Hilversum
20:30
Diana Jones
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eefje De Visser
So What!, Gouda
19:30
Emre Aydin
Melkweg, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Ernest van Aaken / Thavmatvrgist
Stroomhuis, Eindhoven
EUT
V11, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
20:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Fleddy Melculy / Rectum Raiders
Doornroosje, Nijmegen
Flonti Stacks / Ronnie Flex
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:15
Frank Blueka
Vrijdag, Groningen
20:45
Fresku / Mocromaniac
Podium Victorie, Alkmaar
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
22:00
Guy Verlinde & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Hekz
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
Herman van Veen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Hippie Sabotage
Melkweg, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
20:30
Jeroen van Veen - Philip Glass, solopiano
Meervaart, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:30
Juke Joints
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Julian Sas
Iduna, Drachten
JW Roy
Allemanswaard, Amerongen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Karsu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kim Hoorweg / Nawras Altaky / Thijs Borsten
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
KRUPA & the Genes
Hothouse Redbad, Leeuwarden
20:30
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Leo Blokhuis / VanVelzen - Queen - A Night At The Theatre
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
21:30
Live And Dangerous / Status Quo Forever
Tavenu, Waalwijk
22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Maan
Luxor Live, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Mario Batkovic
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Memphis Maniacs
Vorstin, Hilversum
16:00
Metropool Metal Fest
Metropool, Hengelo
21:00
Mt. Desolation / Mutator / Onkt
Manifesto, Hoorn
20:15
Nick & Simon
Flint, Amersfoort
21:00
Nick Veanz
P3, Purmerend
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam