PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -493
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 jan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kei
Reusel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Agnietenhof
Tiel
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Schouwburg Venray
Venray
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
DiamantTheater
Den Haag
Podium Neede
Neede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kulturhus Holten
Holten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Veluvine
Nunspeet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
De Schakel
Gilze
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Gigant
Apeldoorn
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Spant!
Bussum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Gooiland
Hilversum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Waalse Kerk
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
17:00
JC Cerberus
Hengelo
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Meester
Almere
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
EKKO
Utrecht
2
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Muziekpodium DJS
Dordrecht
1
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
1
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:00
Grenswerk
Venlo
Patronaat
Haarlem
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Pit
Terneuzen
Ahoy
Rotterdam
1
Paradox
Tilburg
1
1
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Fort33
Leusden
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht

zaterdag 19 januari 2019

Jan Beuving - Rotatie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Pauwer Stadshoftheater Vianen, Vianen
Claudia de Breij - Nu Agnietenhof, Tiel
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Kaasfabriek , Wormer
Yentl en de Boer - Magie Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?! Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Venray, Venray
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Fulcotheater, IJsselstein
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Kennemer Theater, Beverwijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht MFC Velemansdroom, Tjuchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Lievekamp, Oss
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kunstgreep, Oostzaan
Louise Korthals - Alles is er De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak DiamantTheater, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Thijs Kemperink - Bonje Kulturhus Holten, Holten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Veluvine, Nunspeet
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - Vlam Figi Theater, Zeist
Jochen Otten - Troosten Theater Ludens, Voorburg
Thomas Smith - De jaren van verstand De Schakel, Gilze
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefano Keizers - Erg Heel Gigant, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren Spant!, Bussum
René van Meurs - Ik beloof niks Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram Lindenberg Theater, Nijmegen
Patrick Laureij Theater Gooiland, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band Het Bolwerk, Sneek
16:00
Ernst Jansz Waalse Kerk, Amsterdam
16:00
Yegor Zabelov Paard, Den Haag
17:00
Massive Assault / Troops of Doom JC Cerberus, Hengelo
18:30
Rock Legends Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Pascal Obispo Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Gerry Cinnamon Melkweg, Amsterdam
19:30
Physical Graffiti Effenaar, Eindhoven
Foto Crazy Little Things Queen Tribute
Crazy Little Things Queen Tribute Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Theater De Tuin, Leusden
20:00
Max van den Burg - Paasbest De Vroone, Kapelle
20:00
Mothership of Led Zeppelin P60, Amstelveen
20:00
The Doors in Concert De Meester, Almere
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More ATLAS Theater, Emmen
20:00
Knight of the Guitar II De Spot, Middelburg
20:00
Harry Sacksioni - Smoky Strings Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Niklas Paschburg Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Kik Hertaalt! Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Jasper Steverlinck De Warande, Turnhout
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dayna Kurtz Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Nordic Delight: Amanda Tenfjord / Sarah Klang / Zaar
Nordic Delight: Amanda Tenfjord / Sarah Klang / Zaar EKKO, Utrecht
2
20:00
Ed Struijlaart Nijend 24, Anderen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Árstíðir Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Hans Dulfer plays Blues
Hans Dulfer plays Blues Muziekpodium DJS, Dordrecht
1
20:00
Geartsje Zwerver / Gerard Alderliefste Boerderij Kamps, Rolde
1
20:00
A Minor Problem Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Plopsa Theater, De Panne
20:00
This Is Jackson - Thriller Grenswerk, Venlo
Foto The Sore Losers
The Sore Losers Patronaat, Haarlem
1
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Starfish De Zwarte Ruiter, Den Haag
Foto Yungblud
Yungblud Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Cacaofabriek, Helmond
20:00
Metal Battle De Pit, Terneuzen
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
1
Wille & the Bandits Paradox, Tilburg
1
1
20:00
Vive La Fête Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Maaspoort, Venlo
20:00
Night Fever World Forum CC, Den Haag
20:00
Stones Sessions Fort33, Leusden
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Powersolo dB's, Utrecht
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
CREA Orkest Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Marcel de Groot - Door De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Blaudzun & Amsterdam Sinfonietta Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jacob Lee TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -493