Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Rendezvous
Maastricht
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
N9
Eeklo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Music Club Kampen
Kampen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
23:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Lucky
Rijssen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
J.C. De Klinker
Aarschot
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
17:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fluor
Amersfoort
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Drommedaris
Enkhuizen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De X
Leiden
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
14:30
de Berchplaets
Berghem
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:45
Club Red
Leeuwarden
22:00
Club Fix
Tilburg
Capitole
Gent
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Stroud
Putten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
zaterdag 24 maart 2018
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Lakshmi / LGHTNNG
Simplon, Groningen
20:00
Flonti Stacks
Simplon, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paul de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Latifah
Rendezvous, Maastricht
20:30
Banner. / Matt Perriment
Red Shoe Sessions, Nijmegen
21:00
Def Americans - 50 Years Johnny Cash at Folsom Prison
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Yori Swart
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fleddy Melculy
Podium 't Beest, Goes
20:30
Vlek
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Danny & Michael live in concert: Door Jou
Patronaat, Haarlem
22:00
VETO
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ray Fuego
Paradiso, Amsterdam
Charlotte Gainsbourg
Paradiso, Amsterdam
21:00
New Wave City, Simple Minds Editie
Paard, Den Haag
Emily Jane White / House of Wolves
Paard, Den Haag
20:00
Ida Nielsen Band
P3, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Dr. Lektroluv
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Memphis Maniacs
Neushoorn, Leeuwarden
Peter Kernel
N9, Eeklo
22:00
Carlo de Wijs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Infloyd
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
LIVE: Pearl Jam, Tribute by Once
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Pink Floyd Project
Music Club Kampen, Kampen
17:00
Mannen van Naam
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
20:00
Daniel Docherty
Mezz, Breda
23:00
Hard Hallucination
Metropool Enschede, Enschede
Donnerwetter
Metropool Enschede, Enschede
21:00
De Likt
Metropool, Hengelo
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Metropool, Hengelo
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
23:30
YallahYallah
Melkweg, Amsterdam
20:00
MadNes Pre-party
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jonathan Wilson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Trammeland
Melkweg, Amsterdam
00:00
Claire Lyons / Drivah / Waxfiend
Melkweg, Amsterdam
21:30
Broederliefde
Lucky, Rijssen
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen Zijlstra - Waterman
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Nele Needs A Holiday
J.C. De Klinker, Aarschot
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Hoftheater, Raalte
20:30
Jack Of Hearts
Het Zonnehuis, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Digital Mystikz
Het Depot, Leuven
20:00
The Ex
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
An evening with Tom | Uncle Vernon speelt Tom Waits
Haags Pop Centrum, Den Haag
17:30
WHO IS YOU
Grounds, Rotterdam
20:00
Daniel Cavanagh
Gigant, Apeldoorn
EUT
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Flat Out Vet Oud 40+ Party
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Eefje De Visser
Fluor, Amersfoort
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Estrado goes undercover: Billy Idol
Estrado, Harderwijk
20:30
Flying Horseman
EKKO, Utrecht
Vive La Fête
Effenaar, Eindhoven
20:00
Orgel Vreten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
JW Roy
Drommedaris, Enkhuizen
23:00
Binary / Current Value / Killbox
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Ornina Ensemble
De X, Leiden
20:00
Bear Valour
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Tim Knol
De Spot, Middelburg
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
De Peppel, Zeist
20:30
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Nagash Ensemble
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Unstoppable Force
De Meester, Almere
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
21:30
Barrelhouse
De Flux, Zaandam
20:00
Them Dirty Roses
De Bosuil, Weert
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
de Berchplaets, Berghem
20:00
Diana Jones
De Amer, Amen
20:00
Dead Brothers
dB's, Utrecht
20:15
The Nits
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:45
Broederliefde
Club Red, Leeuwarden
22:00
Josylvio / Latifah
Club Fix, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:30
Niekse
Cafe Averechts, Utrecht
20:00
't Hof van Commerce
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Roxeanne Hazes
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster