PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -491
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 mrt
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
't Oude Pothuys
Utrecht
1
za 24 mrt
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater Sneek
Sneek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Ogterop
Meppel
Drommedaris
Enkhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater de Kappen
Haaksbergen
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Leidse Schouwburg
Leiden
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agnietenhof
Tiel
Fluor
Amersfoort
1
Zaantheater
Zaandam
Capitole
Gent
Diligentia
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Omval
Diemen
Theater Aan de Slinger
Houten
N9
Eeklo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
14:30
de Berchplaets
Berghem
Paard
Den Haag
1
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:30
Grounds
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
19:00
Rendezvous
Maastricht
19:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bergsingelkerk
Rotterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
De Meester
Almere
20:00
Gigant
Apeldoorn
3
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bibelot
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam

vrijdag 23 maart 2018

22:00
LIVE: Status Quo, tribute by Back to Back Muziekcafé Helmond, Helmond
22:30
Toby Beard & band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Be Charm'D / Irwan / Odin / Venz Doornroosje, Nijmegen
23:00
Cymbaline / The Groovetooters 't Oude Pothuys, Utrecht
1

zaterdag 24 maart 2018

EUT Gebr. De Nobel, Leiden
George van Houts - Kom Plot Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Willem, Papendrecht
Marco Lopes - Moedt Kennemer Theater, Beverwijk
The Kik - Hertaalt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Munnik Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Zijlstra - Waterman Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel- Blow me away Swanla Theater, Zevenhuizen
Leonie Meijer - Bella Italia Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten - Troosten C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ali B - Koorts Schouwburg Ogterop, Meppel
JW Roy Drommedaris, Enkhuizen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan! Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Daniel Lohues Theater de Kappen, Haaksbergen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Pieter Derks - Spot Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Claire Lyons / Drivah / Waxfiend Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Agnietenhof, Tiel
Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Fluor, Amersfoort
1
Eva Crutzen - Opslaan Als Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon Capitole, Gent
Daniël Arends - De Afterparty Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel Theaters Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Omval, Diemen
The Bootleg Sixties Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Kernel N9, Eeklo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu Orpheus, Apeldoorn
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen de Berchplaets, Berghem
Foto Emily Jane White / House of Wolves
Emily Jane White / House of Wolves Paard, Den Haag
1
17:00
Mannen van Naam Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:30
WHO IS YOU Grounds, Rotterdam
Foto Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg Paradiso, Amsterdam
1
1
19:00
Latifah Rendezvous, Maastricht
19:00
Claw Boys Claw 013, Tilburg
20:00
Rome TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Infloyd Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Diana Jones De Amer, Amen
20:00
The Nagash Ensemble De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Memphis Maniacs Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dr. Meraki Bergsingelkerk, Rotterdam
20:00
't Hof van Commerce M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Fleddy Melculy Podium 't Beest, Goes
20:00
Orgel Vreten ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Mona Mur feat. En Esch (ex-KMFDM) Bettina Köster (Malaria!) Botanique, Brussel
20:00
Flonti Stacks Simplon, Groningen
20:00
Daniel Docherty Mezz, Breda
20:00
The Johnny Cash Roadshow Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
The Adele Project van Beresteyn, Veendam
20:00
The Ex Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Alarm Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jonathan Wilson Melkweg, Amsterdam
20:00
MadNes Pre-party Melkweg, Amsterdam
20:00
The Kelly Family Ahoy, Rotterdam
1
20:00
Trashcan The Jack, Eindhoven
20:00
Symphonic Rock Night Band Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dropkicks 'n Moshpits De Vorstin, Hilversum
20:00
Dead Brothers dB's, Utrecht
20:00
Ida Nielsen Band P3, Purmerend
20:00
The Dawn Brothers Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Zuid-Afrika - Antjie Krog Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Them Dirty Roses De Bosuil, Weert
20:00
Estrado goes undercover: Billy Idol Estrado, Harderwijk
20:00
Unstoppable Force De Meester, Almere
20:00
Daniel Cavanagh Gigant, Apeldoorn
3
Nele Needs A Holiday J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Aquilo Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
No Age Beursschouwburg, Brussel
20:00
Digital Mystikz Het Depot, Leuven
20:00
The Nagash Ensemble Zuiderstrandtheater, Den Haag
The Wild Romance Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ektomorf + Dead Horse Trauma + Chakora Baroeg, Rotterdam
20:00
An evening with Tom | Uncle Vernon speelt Tom Waits Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Tim Knol De Spot, Middelburg
20:00
Bear Valour De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Trammeland Melkweg, Amsterdam
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison De Peppel, Zeist
20:00
Ray Fuego Paradiso, Amsterdam
20:00
Danny & Michael live in concert: Door Jou Patronaat, Haarlem
20:00
Xing Popcore Bibelot, Dordrecht
Foto Ladies of Soul
Ladies of Soul Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Karsu Dönmez TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Venray, Venray
Foto Vive La Fête
Vive La Fête Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Hoftheater, Raalte
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Huub van der Lubbe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater Zuidplein, Rotterdam
Pagina -491