PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -491
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 28 jan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 29 jan
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
1
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
The Box
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
3
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
wo 30 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Deurne
Deurne
1
De Oosterpoort
Groningen
Theater Ins Blau
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
Melkweg
Amsterdam
1
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Eldorado
Grimbergen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
do 31 jan
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag

maandag 28 januari 2019

20:15
Op Maarten! - Paul de Munnik, Lucretia van der Vloot De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paolo Giacometti / Pieter Wispelwey TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Parktheater, Eindhoven

dinsdag 29 januari 2019

Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Orpheus, Apeldoorn
Foto Ali B - Koorts
Ali B - Koorts Theater de Kom, Nieuwegein
1
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Drommedaris, Enkhuizen
Arie & Silvester - Wie?! Theaters Tilburg, Tilburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Anneke van Giersbergen - Inchecken
Anneke van Giersbergen - Inchecken Deventer Schouwburg, Deventer
1
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Day6 The Box, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats Koninklijk Circus, Brussel
Foto Patti Smith
Patti Smith TivoliVredenburg, Utrecht
3
Foto Pussy Riot
Pussy Riot Patronaat, Haarlem
1
20:00
Slothrust Melkweg, Amsterdam
Foto Don Broco
Don Broco TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:15
The Residents Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Op Maarten! - Lucretia van der Vloot en Paul de Munnik De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater De Lievekamp, Oss
1
20:30
Tourist LeMC Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Bigyuki BIRD, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Wargirl Paradiso, Amsterdam

woensdag 30 januari 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dorona Alberti - Käsebrot Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Onze Henry Cultura, Ede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Highlights Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Deurne, Deurne
1
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash Theater Ins Blau, Leiden
Arie & Silvester - Wie?! Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Parktheater, Eindhoven
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kiki Schippers - Waar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! De Meerpaal, Dronten
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Theater De Veste, Delft
1
Jan Beuving - Rotatie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Fulcotheater, IJsselstein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Ali B - Koorts Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Roch Voisine Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:00
Poolside Melkweg, Amsterdam
Foto Kakkmaddafakka
Kakkmaddafakka Paradiso, Amsterdam
2
Foto Basement (UK)
Basement (UK) Melkweg, Amsterdam
1
Foto Neck Deep
Neck Deep Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Jucifer Willemeen, Arnhem
20:00
Big Yuki Paradiso, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dayna Kurtz BIRD, Rotterdam
20:00
K's Choice Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anneke van Giersbergen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Éric van Hove Neushoorn, Leeuwarden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Toneelschuur, Haarlem
20:00
Alpar Kekec / Sinan Arat Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pussy Riot Luxor Live, Arnhem
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Eldorado, Grimbergen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Flip Noorman - De Big One De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lakshmi - Adem De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Rosario La Tremendita Bimhuis, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ivar Bjørnson & Einar Selvik TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano ATLAS Theater, Emmen
21:00
Swedish Death Candy Cinetol, Amsterdam
21:00
José Quevedo Trio Grounds, Rotterdam
21:00
The Pheromones Paradiso, Amsterdam
21:00
St. Tropez (verplaatst) ACU, Utrecht

donderdag 31 januari 2019

Oldenhermanns - UNSEXED Theater De Boerderij, Huizen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Kappen, Haaksbergen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater PePijn, Den Haag
Pagina -491