Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Spot
Middelburg
15:00
Ostadetheater
Amsterdam
20:30
Ostadetheater
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Dassenakker Live
Houten
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
Kukeleku
Horst
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Theater Elckerlyc
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
16:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
20:15
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
16:00
LOLA050
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Melkweg
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Depot
Leuven
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Club27
Edegem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cleopatra
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:45
De Helling
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Vera
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zondag 25 maart 2018
19:45
Joan Osborne
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jonathan Wilson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lilian Vieira Grupo
Theater Walhalla, Rotterdam
18:00
LIVE: Stage Experience Maart 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
MAMILLA 24TH ANNIVERSARY SHOW + Kabuki
De Spot, Middelburg
15:00
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
20:30
Matangi Kwartet
Ostadetheater, Amsterdam
20:00
Matthews Southern Comfort
De Bosuil, Weert
20:00
Meadowlark
Sugar Factory, Amsterdam
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Monica Coronado
Dassenakker Live, Houten
16:00
Moo Sessions #15 // Bear Valour
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
17:00
One Revolution Band
Taverne, Bergen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Kukeleku, Horst
12:00
Rachel Podger
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Remco van Rotterdam
PopEi, Eindhoven
20:00
Rhye
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Rob Schneider
Theater Elckerlyc, Antwerpen
20:00
Ski Mask The Slump God
Trix, Antwerpen
Stef Bos - Kern
Chassé Theater, Breda
16:00
Sweet Mary Jane
Grand Cafe Carambole, Winschoten
20:15
The Bluebirds
Hedon, Zwolle
The Bootleg Sixties
Theater de Kampanje, Den Helder
16:00
The Highway Rhythm and Blues Gang in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
tUnE-yArDs
Melkweg, Amsterdam
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Wiley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Zara McFarlane
Bimhuis, Amsterdam
maandag 26 maart 2018
19:00
5 Seconds of Summer
Melkweg, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions- Alex Vargas
Grand Theatre, Groningen
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Danny Guinan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fu Manchu
Het Depot, Leuven
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
James Oesi
Torpedo Theater, Amsterdam
19:30
Joan Osborne
Patronaat, Haarlem
20:00
No Age
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Triptides
Paard, Den Haag
dinsdag 27 maart 2018
20:00
7 Layers
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Absynthe Minded
Club27, Edegem
19:45
Amy Shark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bearcubs
Trix, Antwerpen
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
Editors
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Franca Treur / Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jasper Erkens
Sugar Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Mahalia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:15
Matangi Kwartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mr. Knowhow
Cleopatra, Groningen
20:00
Pat Mastelotto / Stick Men
Melkweg, Amsterdam
19:30
PechaKucha Night Breda #27
Mezz, Breda
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Spinvis - Trein/Vuur/Dageraad
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
STUFF.
Stroomhuis, Eindhoven
The Bootleg Sixties
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
YES
013, Tilburg
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
woensdag 28 maart 2018
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
19:30
Afrika Bambaataa
Gebr. De Nobel, Leiden
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Bahamas
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Birgit Schuurman
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brentsleng
P60, Amstelveen
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
Vera, Groningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Feeder
De Kreun, Kortrijk
20:15
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:00
Garden City Movement
Paradiso, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven