Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Simplon
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Patronaat
Haarlem
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
11:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Noorderkerk
Sneek
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
14:30
Theater Posa
Lelystad
16:00
P60
Amstelveen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Herman van Veen Artscenter
Soest
12:30
Grounds
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Torpedo Theater
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
013
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cleopatra
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Club27
Edegem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Paradox
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luxor Live
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Zwerver
Oostende
zondag 25 maart 2018
15:00
Inferno / IXXI / The Stone
Simplon, Groningen
20:00
Incendiary
Bibelot, Dordrecht
Fu Manchu
Patronaat, Haarlem
16:15
Frank Valenza
Gigant, Apeldoorn
21:00
Fatoumata Diawara
Tolhuistuin, Amsterdam
Evanescence
AFAS Live, Amsterdam
Eurabia
Paradiso, Amsterdam
14:15
Duo Cibeles / Francisco Deheza / Suzanne van Duuren
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:30
Diesel Breath / Dirty Protest / Disorder / Pressure Pact / Sick of stu
Baroeg, Rotterdam
20:30
Diana Jones
Luxor Live, Arnhem
Dark Tranquillity / Equilibrium
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Daniel Docherty
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daniel Docherty
Noorderkerk, Sneek
20:30
Daniel Cavanagh (Anathema)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
DAAN (B)
Luxor Live, Arnhem
21:00
Carmen Forbes (EP-release)
Grounds, Rotterdam
Calexico
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boy Pablo
Bitterzoet, Amsterdam
14:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Posa, Lelystad
16:00
Arkhon Infaustus / Demonomancy / Graceless / LVTHN / MorVigor
P60, Amstelveen
20:15
Ardemus Saxofoonkwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:45
Aquilo
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Andrea Vasi / James Oesi
Herman van Veen Artscenter, Soest
12:30
An Easy Sunday: Gerardo Rosales Trio
Grounds, Rotterdam
Alex Vargas / Billie Marten / Billy Lockett
Doornroosje, Nijmegen
15:30
10voorEEN
Cacaofabriek, Helmond
maandag 26 maart 2018
20:00
Triptides
Paard, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
No Age
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Joan Osborne
Patronaat, Haarlem
20:30
James Oesi
Torpedo Theater, Amsterdam
19:30
Henk Schiffmacher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fu Manchu
Het Depot, Leuven
21:00
Danny Guinan
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bearcubs
Sugar Factory, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions- Alex Vargas
Grand Theatre, Groningen
19:00
5 Seconds of Summer
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 27 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kom, Nieuwegein
YES
013, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
STUFF.
Stroomhuis, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Spinvis - Trein/Vuur/Dageraad
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
20:30
Rob Schneider
Boom Chicago, Amsterdam
19:30
PechaKucha Night Breda #27
Mezz, Breda
20:00
Pat Mastelotto / Stick Men
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mr. Knowhow
Cleopatra, Groningen
20:15
Matangi Kwartet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
19:00
Mahalia
Melkweg, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jasper Erkens
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Greta van Fleet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Franca Treur / Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
Editors
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bearcubs
Trix, Antwerpen
19:45
Amy Shark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Absynthe Minded
Club27, Edegem
20:00
7 Layers
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 28 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Munttheater, Weert
19:00
You Are Part Of This Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
YES
De Roma, Antwerpen
22:00
Wyvern Lingo
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
The Temperance Movement
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Echo Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Popa Chubby Band
Boerderij, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Piano Day
Luxor Live, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Omnia - Celtic World
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marutyri – CD Presentatie
Paard, Den Haag
20:00
Marutyri
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Lower Than Atlantis
Melkweg, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Jon and Roy + Thomas Oliver
De Zwerver, Oostende