PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -487
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 31 jan
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
1
19:30
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Rockhal
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Zappa
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
't Getouw
Mol
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Hedon
Zwolle
1
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Vera
Groningen
1
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 01 feb
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Diligentia
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Luctor et Emergo
Rilland
Posttheater
Arnhem
00:00
De Meerpaal
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord

donderdag 31 januari 2019

Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Posttheater, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Kom, Nieuwegein
Oeloek - Droeftoeters De Muze, Noordwijk
Foto The Silverfaces
The Silverfaces Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats De Oosterpoort, Groningen
19:00
Jeanfi Janssens Koninklijk Circus, Brussel
19:30
The Neighbourhood Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Schulte Melkweg, Amsterdam
19:30
Amaranthe / Follow The Cipher Doornroosje, Nijmegen
1
19:30
Joost 013, Tilburg
Foto Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad
Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Harrie Jekkers / Klein Orkest Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Fais The Reflection Tour Paard, Den Haag
20:00
Hoobastank Trix, Antwerpen
20:00
philharmonie zuidnederland en Nederlands Kamerkoor - Het Requiem van F Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Massive Attack Paleis 12, Brussel
20:00
DeWolff Fluor, Amersfoort
20:00
Pussy Riot Paard, Den Haag
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour Mezz, Breda
20:00
Club 3voor12 / Utrecht dB's, Utrecht
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Schouwburg Lochem, Lochem
Foto K's Choice
K's Choice Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Toneelschuur, Haarlem
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Comedy Night 31 jan Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Steven Wilson Rockhal,
Foto The Sore Losers + The Glücks
The Sore Losers + The Glücks Rotown, Rotterdam
1
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Zaantheater, Zaandam
20:00
Spinvis Solo De Zwerver, Oostende
20:00
Jacqueline Govaert Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
One Louder: Satanic Surfers EKKO, Utrecht
20:00
Escape the Fate Zappa, Antwerpen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Roué Verveer Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Dayna Kurtz 't Getouw, Mol
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lakshmi - Adem Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Broederliefde Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
These Go To Eleven Hedon, Zwolle
1
20:30
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand' Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bolita Big Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rhinorino Paard, Den Haag
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jasper Steverlinck GC de Melkerij, Zemst
20:30
Mother's Finest Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Paul de Munnik Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Khana Bierbood Vera, Groningen
1
21:00
Ganos Lal Podium 't Beest, Goes
21:30
Simplon UP: Urban Grey + Polycentric Simplon, Groningen
22:00
Willie Watson Merleyn, Nijmegen

vrijdag 01 februari 2019

Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er Diligentia, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Hof 88, Almelo
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Ons Mierloos Theater, Mierlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schaffelaartheater, Barneveld
Romy Monteiro Kennemer Theater, Beverwijk
Stefano Keizers - Erg Heel Theater de Purmaryn, Purmerend
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
RIDE: Stefflon Don Paradiso, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parktheater, Eindhoven
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Wilminktheater, Enschede
This Is Jackson - Thriller Luxor Live, Arnhem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Mozaïek, Zuidlaren
Anne-Marie Jung - Ram Veluvine, Nunspeet
Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie & Silvester - Wie?! Chassé Theater, Breda
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Luctor et Emergo, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Posttheater, Arnhem
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN De Meerpaal, Dronten
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Troosten Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving Posthuis Theater, Heerenveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pagina -487