Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Metropool
Hengelo
De Domijnen
Sittard
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
23:30
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Artishock
Soest
22:00
Altstadt
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Broese
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Drommedaris
Enkhuizen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
EKKO
Utrecht
Theater De Veste
Delft
21:00
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Stathe
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Dynamo
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Merleyn
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kulturhus
Ruurlo
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
P3
Purmerend
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Taverne
Bergen
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Pllek
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Corneel
Lelystad
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Pesthuyspodium
Maastricht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadshoftheater Vianen
Vianen
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veneration Of The Dead VI Tickets
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
This Is My Happy Face
Metropool, Hengelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
23:30
The Number Ones
Vera, Groningen
20:00
The Nits
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Marble Tones
Artishock, Soest
22:00
The Lighthouse
Altstadt, Eindhoven
The Kik - Hertaalt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
The Ex
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Bruceband
Manifesto, Hoorn
The Bootleg Sixties
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Blackies
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tera Melos
Patronaat, Haarlem
20:00
Tenedle
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Vorstin, Hilversum
TakeRoot presents: Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Sweet Mary Jane
Café Bar Joppe, Aalsmeer
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Stephanie Struijk
Broese, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Munttheater, Weert
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Selah Sue
Het Depot, Leuven
20:00
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Fluor, Amersfoort
20:30
Robin Borneman
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rilan & The Bombardiers
EKKO, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
21:00
Remmidemmi / Ton Roelofs / Yara Beeks
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
19:00
philharmonie zuidnederland: Matthäus-Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
PEER
De Spot, Middelburg
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Nits, Willem Twee en Verkadefabriek presenteren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Niko
Stathe, Utrecht
19:00
New Kingston
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nedernacht
Gebr. De Nobel, Leiden
Ne Obliviscaris
Dynamo, Eindhoven
20:00
Nana Adjoa
Simplon, Groningen
20:00
My Brainbox ft. Jan Akkerman & Bert Heerink
Neushoorn, Leeuwarden
Mozes and the Firstborn
Merleyn, Nijmegen
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Memphis Maniacs
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Matangi Kwartet
Theater Rotterdam, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Malignant Tumour
Little Devil, Tilburg
20:30
Makis Seviloglou
Kulturhus, Ruurlo
19:30
Madensuyu
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Maceo Parker
Paard, Den Haag
20:30
Maan
Mezz, Breda
20:00
Maaike Ouboter
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
22:00
LIVE: Jimi Hendrix, tribute by Hendrix Alive Project
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
P3, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
19:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
21:00
Kid Harlequin plays Nine Inch Nails
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
20:15
Karsu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
JW Roy
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Joey Le Soldat
Pllek, Amsterdam
Joe Satriani / John Petrucci / Uli Jon Roth
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Joan Osborne
Corneel, Lelystad
22:00
JazzLab Session: Do your thing!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jairzinho / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
20:30
Jaded Heart
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Gare Du Nord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
20:00
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen