Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:30
So What!
Gouda
So What!
Gouda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
The Cave
Amsterdam
22:00
Club Fix
Tilburg
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Lucky
Rijssen
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Grootcafé de Swetser
Drachten
23:00
Little Devil
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Veste
Delft
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
De Domijnen
Sittard
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Drommedaris
Enkhuizen
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Willemeen
Arnhem
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Taverne
Bergen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Meester
Almere
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Broese
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
vrijdag 30 maart 2018
21:00
Kubilay Kaya
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Idaly
Stroomhuis, Eindhoven
21:30
Huxley / The Grand East
So What!, Gouda
Gruppo Sportivo
So What!, Gouda
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
22:00
Yumm Yumm 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Bep / Dowzer / Vektors
The Cave, Amsterdam
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio
Club Fix, Tilburg
22:30
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
23:00
Party Hardy met Famke Louise en 3Robi
Grootcafé de Swetser, Drachten
23:00
Disturbance
Little Devil, Tilburg
zaterdag 31 maart 2018
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
JW Roy
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
The Bootleg Sixties
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Kik - Hertaalt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
16:30
Wangston Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
Break Ups & Break Downs
Willemeen, Arnhem
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
philharmonie zuidnederland: Matthäus-Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Matangi Kwartet
Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
New Kingston
Melkweg, Amsterdam
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:30
Nits, Willem Twee en Verkadefabriek presenteren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Madensuyu
Sugar Factory, Amsterdam
Ne Obliviscaris
Dynamo, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
19:30
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
20:00
The Nits
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Maaike Ouboter
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Memphis Maniacs
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rilan & The Bombardiers
EKKO, Utrecht
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Joe Satriani / John Petrucci / Uli Jon Roth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Black Label Society
Trix, Antwerpen
20:00
Ana Popovic
Bibelot, Dordrecht
20:00
While my Guitar Gently Weeps
De Meester, Almere
20:00
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:00
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
James TW
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yung Nnelg
Patronaat, Haarlem
20:00
My Brainbox ft. Jan Akkerman & Bert Heerink
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tera Melos
Patronaat, Haarlem
20:00
Nana Adjoa
Simplon, Groningen
20:00
Selah Sue
Het Depot, Leuven
20:00
Yori Swart
Mezz, Breda
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
Claw Boys Claw
Hedon, Zwolle
20:00
Nedernacht
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Black Acid / Leafs
Paard, Den Haag
20:00
Veneration Of The Dead VI Tickets
Baroeg, Rotterdam
20:00
Stephanie Struijk
Broese, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
PEER
De Spot, Middelburg
20:00
Malignant Tumour
Little Devil, Tilburg
20:00
Prince Tribute Band
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Joey Le Soldat
Pllek, Amsterdam
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Niko
Stathe, Utrecht
20:00
The Scientist (Coldplay Tribute) / U2 by In the Name of
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
20:00
Tenedle
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Bruceband
Manifesto, Hoorn
20:00
3J'S
Theater Kerkrade, Kerkrade
TakeRoot presents: Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Stef Bos - Kern
Munttheater, Weert
20:15
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
20:15
The Blackies
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Ex
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse