Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Effenaar
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Grounds
Rotterdam
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Cultura
Ede
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Eldorado
Grimbergen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kappen
Haaksbergen
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Paard
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Spil
Roeselare
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
20:00
EKKO
Utrecht
Theater De Boerderij
Huizen
De Muze
Noordwijk
19:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Stroud
Putten
woensdag 30 januari 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rosario La Tremendita
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Roch Voisine
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Pussy Riot
Luxor Live, Arnhem
19:00
Poolside
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Neck Deep
Effenaar, Eindhoven
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lakshmi - Adem
De Meenthe, Steenwijk
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Kakkmaddafakka
Paradiso, Amsterdam
20:00
K's Choice
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jucifer
Willemeen, Arnhem
21:00
José Quevedo Trio
Grounds, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Meerpaal, Dronten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
ATLAS Theater, Emmen
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ivar Bjørnson & Einar Selvik
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
20:15
Flip Noorman - De Big One
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Éric van Hove
Neushoorn, Leeuwarden
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz
BIRD, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Eldorado, Grimbergen
20:00
Big Yuki
Paradiso, Amsterdam
Basement (UK)
Melkweg, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Anneke van Giersbergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alpar Kekec / Sinan Arat
Burgerweeshuis, Deventer
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 31 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
22:00
Willie Watson
Merleyn, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Sore Losers + The Glücks
Rotown, Rotterdam
The Silverfaces
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Neighbourhood
Melkweg, Amsterdam
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Mezz, Breda
20:00
Steven Wilson
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Spinvis Solo
De Zwerver, Oostende
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Simplon UP: Urban Grey + Polycentric
Simplon, Groningen
20:30
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pussy Riot
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
philharmonie zuidnederland en Nederlands Kamerkoor - Het Requiem van F
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
20:30
Paul de Munnik
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
20:00
One Louder: Satanic Surfers
EKKO, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
19:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mother's Finest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Michael Schulte
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten