Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Fluor
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Vasim
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meester
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Chez
Marknesse
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café De Branding
Katwijk
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Broese
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Artishock
Soest
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:30
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
Hedon
Zwolle
14:30
Grounds
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Vasim
Nijmegen
20:15
De Pul
Uden
21:30
De Flux
Zaandam
16:00
dB's
Utrecht
Comedy Cafe
Amsterdam
22:00
Club Fix
Tilburg
15:30
Cacaofabriek
Helmond
14:00
Boerderij
Zoetermeer
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Nedernacht
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Fluor, Amersfoort
20:00
Rilan & The Bombardiers
EKKO, Utrecht
Ne Obliviscaris
Dynamo, Eindhoven
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
The Ex
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Blackies
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Drift Paasnacht
De Vasim, Nijmegen
20:00
PEER
De Spot, Middelburg
TakeRoot presents: Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
Joe Satriani / John Petrucci / Uli Jon Roth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
While my Guitar Gently Weeps
De Meester, Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Maaike Ouboter
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
21:00
Joan Osborne
Corneel, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
Brooklyn / Justice Toch / Latifah
Chez, Marknesse
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Back to Blondie
Café De Branding, Katwijk
21:30
Sweet Mary Jane
Café Bar Joppe, Aalsmeer
20:30
Robin Borneman
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Stephanie Struijk
Broese, Utrecht
20:30
Barock Project
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Ace Tee
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Bibelot, Dordrecht
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Veneration Of The Dead VI Tickets
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Marble Tones
Artishock, Soest
22:00
The Lighthouse
Altstadt, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
16:30
Wangston Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
zondag 01 april 2018
Joan As Policewoman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fluister: Julien Marchal + Christine Ott
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Florist
Sugar Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers + Jamie “Bubba J” Faulker
Rotown, Rotterdam
Ultimate Eagles
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Tribute To The Cats Band
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Maceo Parker
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bell Witch - Monarch! - Feast
Patronaat, Haarlem
19:30
Rolo Tomassi
Patronaat, Haarlem
23:00
We Love PARADI50
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rhye
Paradiso, Amsterdam
20:00
L.A. Witch
Paardcafe, Den Haag
20:00
Pop Punk Festival
Paard, Den Haag
21:00
De Sluwe Vos
Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
Shorter Please?!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:30
POBparade
Mezz, Breda
Rosemary & Garlic
Merleyn, Nijmegen
19:00
Anthony B. / Romain Virgo / Droop Lion / Junior Kelly
Melkweg, Amsterdam
15:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
These Go To Eleven Festival
Hedon, Zwolle
14:30
Choro Sunday
Grounds, Rotterdam
The Lighthouse
Gigant, Apeldoorn
20:00
Afrika Bambaataa
Effenaar, Eindhoven
20:30
Living Room Heroes
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Morning After
De Vasim, Nijmegen
20:15
Magnum
De Pul, Uden
21:30
Bintangs / Julian Sas
De Flux, Zaandam
16:00
Fool's Day Fest w/ Blind Butcher / BoterBoter / Staatseinde / The Incr
dB's, Utrecht
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
22:00
Paasparty
Club Fix, Tilburg
15:30
Vera Bon
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Elphesis & Magic Moon
Boerderij, Zoetermeer
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Anne-Marie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Little Wing
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
maandag 02 april 2018
Scorpions
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Florist
Vera, Groningen
21:00
Liniker e os Caramelows
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
L.A. Witch
Sugar Factory, Amsterdam
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nana Adjoa
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Ton Engels en medeplichtigen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Blaze Bayley
Muziekcafé Helmond, Helmond
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
15:00
Babarum / Corduroy / Deem Index / February Moon / Fumes / Landmine Hea
Luxor Live, Arnhem
The Bootleg Sixties
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Joan As Policewoman
Botanique, Brussel
20:00
Madison Beer
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 03 april 2018
21:00
Liza Ferschtman / Mahan Esfahani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Bootleg Sixties
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
The Nits
Spant!, Bussum
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:00
Her Majesty
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nick & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
Origin / Rings Of Saturn
Patronaat, Haarlem