PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -485
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 05 feb
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Klooster
Woerden
Papenstraattheater
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Parnassos
Utrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
12:30
Theater Ludens
Voorburg
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
6
2
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
12
3
Het Zonnehuis
Amsterdam
2
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Podium Victorie
Alkmaar
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
013
Tilburg
3
wo 06 feb
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
AINSI
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
Het Wennekerpand
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Muze
Noordwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Nieuwe Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Dok6
Panningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
Bitterzoet
Amsterdam
3
Paard
Den Haag
1
Burgerweeshuis
Deventer
1
1
AFAS Live
Amsterdam
17
1
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
dB's
Utrecht
2

dinsdag 05 februari 2019

Ali B - Koorts Theater 't Speelhuis, Helmond
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Het Klooster, Woerden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Papenstraattheater, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Parnassos, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theaters Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Leidse Schouwburg, Leiden
12:30
James Oesi Theater Ludens, Voorburg
18:00
Jeremy Zucker Melkweg, Amsterdam
18:00
Tech N9ne Melkweg, Amsterdam
19:00
Midwinterconcert Gigant, Apeldoorn
19:30
Oploskoffie - Muziekvoorstelling Over Zelfdoding In De Familie Cacaofabriek, Helmond
19:30
Radar Melkweg, Amsterdam
19:30
FKJ Paradiso, Amsterdam
Foto Death Cab for Cutie
Death Cab for Cutie TivoliVredenburg, Utrecht
6
2
20:00
Shabazz Palaces Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Ghost - A Pale Tour Named Death
Ghost - A Pale Tour Named Death AFAS Live, Amsterdam
12
3
Foto The Teskey Brothers
The Teskey Brothers Het Zonnehuis, Amsterdam
2
Royal Canoe Paradiso, Amsterdam
20:00
10cc’s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Friejam Jazzcafé & Jamsessie: Renske de Boer Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Parkway Drive Vorst Nationaal, Brussel
Swearin` Sugar Factory, Amsterdam
Romy Monteiro Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Jeangu Macrooy
Jeangu Macrooy Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto The Limiñanas
The Limiñanas Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto Cloud Nothings
Cloud Nothings 013, Tilburg
3

woensdag 06 februari 2019

Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Acda - Motel Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED Het Klooster, Woerden
Claudia de Breij - Nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco AINSI, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram Theaters Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Muze, Noordwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Wilminktheater, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Speeldoos, Baarn
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Domijnen, Sittard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Eh... TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Orpheus, Apeldoorn
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles! De Nieuwe Kolk, Assen
Matroesjka - Brainwash Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts Agora Theater Lelystad, Lelystad
Maaike Ouboter Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde Dok6, Panningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Luluc Paradiso, Amsterdam
19:00
Zombie Kids La Madeleine, Brussel
19:30
FKJ Paradiso, Amsterdam
19:30
Das EFX Metropool Enschede, Enschede
19:30
The Once Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Otep
Otep Melkweg, Amsterdam
2
Foto Blood Red Shoes
Blood Red Shoes Bitterzoet, Amsterdam
3
Foto Poppy Ackroyd
Poppy Ackroyd Paard, Den Haag
1
Foto Phil Campbell And The Bastard Sons
Phil Campbell And The Bastard Sons Burgerweeshuis, Deventer
1
1
Foto Parkway Drive
Parkway Drive AFAS Live, Amsterdam
17
1
20:00
A Pale Tour Named Death Lotto Arena, Antwerpen
Foto The Inspector Cluzo
The Inspector Cluzo Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Supertrap - Live in Paris Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Blood Red Shoes
Blood Red Shoes Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles Hedon, Zwolle
20:00
The Wombats Trix, Antwerpen
20:00
Jasper Steverlinck C.C. De Werf, Aalst
20:00
Jan Beuving - Rotatie De Maaspoort, Venlo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bruce Springsteens Born in the USA (Legendary Albums Live) Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
DBUK + Jesco dB's, Utrecht
2
Pagina -485