Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Grounds
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Botanique
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Fifth|NRE
Eindhoven
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Bos
Antwerpen
maandag 02 april 2018
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
Scorpions
Ziggo Dome, Amsterdam
The Bootleg Sixties
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Babarum / Corduroy / Deem Index / February Moon / Fumes / Landmine Hea
Luxor Live, Arnhem
20:00
Joan As Policewoman
Botanique, Brussel
21:00
Ton Engels en medeplichtigen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Florist
Vera, Groningen
Blaze Bayley
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
dinsdag 03 april 2018
21:00
Liza Ferschtman / Mahan Esfahani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:15
Vels Trio
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Norah Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carnage
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kensington
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Nits
Spant!, Bussum
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nick & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Origin / Rings Of Saturn
Patronaat, Haarlem
20:00
Afstudeerconcert Jari Split + Esmee Kuo
Neushoorn, Leeuwarden
The Bootleg Sixties
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Her Majesty
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:00
World Blend Café: Mozart of Mozaïek Art?
Grounds, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
woensdag 04 april 2018
12:30
Lunchconcert: Mickael Luis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Bed Rugs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joshua Abrams & Natural Information Society
Bimhuis, Amsterdam
20:30
DJ Krush
Tolhuistuin, Amsterdam
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
Fall Out Boy
AFAS Live, Amsterdam
Gengahr
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Turbowolf
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
20:00
The Orielles
Botanique, Brussel
20:00
Scorpions
Vorst Nationaal, Brussel
The Wombats
Botanique, Brussel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Secret Sisters
Paard, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Colin Vallon Trio
Fifth|NRE, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Nick & Simon
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Will Varley
Gebr. De Nobel, Leiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Širom
Merleyn, Nijmegen
20:00
Graveslave / Hideous Divinity / Origin / Rings Of Saturn
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Blitzen Trapper
De Zwerver, Oostende
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Paul de Munnik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stathe Sessie: Electric Company
Stathe, Utrecht
20:00
Jordan Rudess
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ultha
dB's, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Her Majesty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Nana Adjoa
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 05 april 2018
21:00
Groova Palooza
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Stef Bos - Kern
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mantra / Storksky
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Bootleg Sixties
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Blitzen Trapper
Fluor, Amersfoort
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:15
Steffen Morrison
Paradiso, Amsterdam
20:30
Local playground jazz special
Volta, Amsterdam
20:30
Local playground jazz special
Volta, Amsterdam
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Paradiso, Amsterdam
20:30
Colin Vallon Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Andrew Combs
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:30
Giggs
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
No Age
Het Bos, Antwerpen