Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De X
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Spot
Middelburg
Teejater
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Café Trianon
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:15
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
19:30
Lucky
Rijssen
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:30
Bergsingelkerk
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Noorderkerk
Sneek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Bosuil
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
20:45
Q-Factory
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
14:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
O.J.C. Fuse
Bakel
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
22:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Magasin 4
Brussel
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 06 april 2018
21:00
Stella Chiweshe
De X, Leiden
20:00
De Likt
Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Rosemary & Garlic
Corneel, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Di-rect
Muziekgieterij, Maastricht
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
The Brightt
De Spot, Middelburg
Maan
Teejater, Naaldwijk
23:00
Comrade Winston / Paula Temple / Zadig
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Irreversible Entanglements
Merleyn, Nijmegen
21:00
De Materie
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
For I Am King / VUUR
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Karsu
Theater De Lievekamp, Oss
21:15
Clearwater Creedence Revival
P3, Purmerend
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
19:30
ACinDC / Powerslave / Present Danger / Slash N' Roses
Lucky, Rijssen
21:00
Pip Blom + Apneu
V11, Rotterdam
Yung Nnelg
Rotown, Rotterdam
20:00
Tarkan
Ahoy, Rotterdam
19:30
Silver Pockets Full
Bergsingelkerk, Rotterdam
Saman Amini
Theater Zuidplein, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
20:00
Maaike Ouboter
Theater de Stoep, Spijkenisse
23:00
David 'Ram Jam' Rodigan
013, Tilburg
20:00
In the Woods... (N) + Attic (D) + Desolate Fields
Little Devil, Tilburg
20:00
Spinvis
De Pul, Uden
JW Roy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Tangarine
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
Vitalic
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
21:00
Electric Company / PEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Elles Bailey
De Bosuil, Weert
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jadis
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Steffen Morrison
Hedon, Zwolle
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
zaterdag 07 april 2018
20:00
Maaike Ouboter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
20:30
Aquarel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Volvox
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Ulster Page
The Cave, Amsterdam
20:45
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
Wouter DeWit
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Altın Gün
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Ploctones
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Meervaart, Amsterdam
20:00
Young Fathers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Luke Howard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Beans On Toast
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Mani Orrason
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Deep Dark Woods
Gigant, Apeldoorn
23:00
Dr. Lektroluv
Luxor Live, Arnhem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
14:30
Wereld Romadag
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Blue Lines Trio / Mars Williams
PlusEtage, Baarle-Nassau
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jazz Crusaders
O.J.C. Fuse, Bakel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
22:30
Carl Craig Synthesizer Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Colorist Orchestra ft. Lisa Hannigan
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Alex Cameron
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Crisi
Magasin 4, Brussel
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
Saman Amini
Podium Hoge Woerd, De Meern
23:30
The Hague Yard
Paard, Den Haag
20:00
The Worst Example | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Afterpartees / Silent War
Bibelot, Dordrecht
20:00
Havana Club: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht