Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Stroud
Putten
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Weijer
Boxmeer
19:00
Paard
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
17:30
Patronaat
Haarlem
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Corneel
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
19:30
Bergsingelkerk
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
De Meerpaal
Dronten
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
De Pul
Uden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De X
Leiden
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Spot
Middelburg
23:00
Iduna
Drachten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Azotod
De Meern
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Luxor Live
Arnhem
C.C. Ter Dilft
Bornem
21:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Bouwkunde
Deventer
Rotown
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
P3
Purmerend
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Casino
Sint-Niklaas
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Molen De Ster
Utrecht
C.C. De Klameare
Workum
22:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Spant!
Bussum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Magasin 4
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Bastille
Schoonhoven
15:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Pul
Uden
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Poppodium Volt
Sittard
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
P60
Amstelveen
23:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:30
De Boodschap
Rijen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Helling
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 06 april 2018
20:00
Panda Bear
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
21:00
Pip Blom + Apneu
V11, Rotterdam
20:15
Prince Tribute Band
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
19:00
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
17:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
P60, Amstelveen
21:00
Rosemary & Garlic
Corneel, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ruben Hein
Burgerweeshuis, Deventer
Saman Amini
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sheesham & Lotus & ‘Son
Theater in de Steeg, Den Haag
19:30
Silver Pockets Full
Bergsingelkerk, Rotterdam
21:00
Sleaford Mods
Vera, Groningen
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Spinvis
De Pul, Uden
20:00
Stef Bos - Kern
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Steffen Morrison
Hedon, Zwolle
21:00
Stella Chiweshe
De X, Leiden
19:30
Steve French
Paard, Den Haag
20:00
Stuart Mavis
Cafe Stiels, Haarlem
20:15
Symphonic Rock Night Band
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Tangarine
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Tarkan
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Bluebirds
Luxor Live, Arnhem
The Bootleg Sixties
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
The Brightt
De Spot, Middelburg
23:00
The Dinosaur Truckers
Iduna, Drachten
20:15
The Kik - Hertaalt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
The Mauskovic Dance Band
Podium Asteriks, Leeuwarden
The Orielles
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Pine Box Boys
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Secret Sisters
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Trash bluesrockband
Azotod, De Meern
Trijntje Oosterhuis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Vitalic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Will Varley
Luxor Live, Arnhem
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
21:00
Wwwater
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Yung Nnelg
Rotown, Rotterdam
zaterdag 07 april 2018
20:00
78rpm / Black Decades
dB's, Utrecht
20:00
Afterpartees / Silent War
Bibelot, Dordrecht
20:00
Alex Cameron
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Altın Gün
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Aquarel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Arzbach, Brunt & Smit
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Bandjesfeest Moods Pink Floyd tributeband
P3, Purmerend
20:00
Beans On Toast
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Blue Lines Trio / Mars Williams
PlusEtage, Baarle-Nassau
Bløf
De Casino, Sint-Niklaas
23:00
Boofy / Mala / Nomine
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Burning Clocks + Fort '99
Altstadt, Eindhoven
15:00
Caféconcert met Erik van der Endt
Molen De Ster, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
22:30
Carl Craig Synthesizer Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Claudia de Breij - Nu
Spant!, Bussum
20:00
Claw Boys Claw
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Colin Blunstone
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:00
Counterpunch / Dowzer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Crisi
Magasin 4, Brussel
20:15
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Likt
De Bastille, Schoonhoven
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
De Pul, Uden
20:00
Doodskop
Podium 't Beest, Goes
20:00
Downhill Festival
Poppodium Volt, Sittard
23:00
Dr. Lektroluv
Luxor Live, Arnhem
23:00
Dr. Rude
P60, Amstelveen
23:00
Egbert
Vorstin, Hilversum
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Chassé Theater, Breda
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Boodschap, Rijen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schaffelaartheater, Barneveld
Fleddy Melculy
De Helling, Utrecht
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theaterpand Weesp, Weesp
17:00
Fran & Her Men
Café de Pilaren, Alkmaar
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven