Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
14:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Merleyn
Nijmegen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Het Klooster
Woerden
Deventer Schouwburg
Deventer
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
AFAS Live
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
12:30
Theater Ludens
Voorburg
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Tolhuistuin
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
AINSI
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Dok6
Panningen
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
dB's
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Muze
Noordwijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zondag 03 februari 2019
Obscura
Patronaat, Haarlem
15:00
ORPHEO Concert - Florian Noack
Theater Kerkrade, Kerkrade
16:00
Polly & Bruce
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Quinn XCII
Bitterzoet, Amsterdam
Razorlight
Melkweg, Amsterdam
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
14:00
Schubert's Winterreise
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Shabazz Palaces
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Steph Cameron / Twin Bandit
Paard, Den Haag
20:00
Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon
dB's, Utrecht
20:15
The Limiñanas + Jellephant & The Phantoms
Doornroosje, Nijmegen
The Space Age Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Wonder Years
Kavka, Antwerpen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Bussel, Oosterhout
Triggerfinger Best of 20 years + friends
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
18:30
At The Gates / Behemoth / Wolves In The Throne Room
Rockhal, Esch zur Alzette
10:30
Csaba Erdös / wouter harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
Esben and The Witch
Merleyn, Nijmegen
20:15
Graham Gouldman
Figi Theater, Zeist
20:00
Gregory Page
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jesse Dayton
Patronaat, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand / Marc Scholten
Vorstin, Hilversum
20:30
Low
Vera, Groningen
21:30
PILL
Paradiso, Amsterdam
21:00
Reinier Baas / Kit Downes / Jonas Burgwinkel
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Rich Hall
Meervaart, Amsterdam
20:00
Shabazz Palaces
BIRD, Rotterdam
20:15
Stephanie Struijk - Daar
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Wonder Years
Melkweg, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 05 februari 2019
20:00
10cc’s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Cloud Nothings
013, Tilburg
Death Cab for Cutie
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
FKJ
Paradiso, Amsterdam
20:00
Friejam Jazzcafé & Jamsessie: Renske de Boer
Neushoorn, Leeuwarden
Ghost - A Pale Tour Named Death
AFAS Live, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
12:30
James Oesi
Theater Ludens, Voorburg
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
19:00
Midwinterconcert
Gigant, Apeldoorn
19:30
Oploskoffie - Muziekvoorstelling Over Zelfdoding In De Familie
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Romy Monteiro
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Royal Canoe
Paradiso, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Shabazz Palaces
Bitterzoet, Amsterdam
Swearin`
Sugar Factory, Amsterdam
18:00
Tech N9ne
Melkweg, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Limiñanas
Tolhuistuin, Amsterdam
The Teskey Brothers
Het Zonnehuis, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
20:00
A Pale Tour Named Death
Lotto Arena, Antwerpen
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Blood Red Shoes
Bitterzoet, Amsterdam
Blood Red Shoes
Bitterzoet, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Bruce Springsteens Born in the USA (Legendary Albums Live)
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
AINSI, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Cloud Nothings
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Dok6, Panningen
19:30
Das EFX
Metropool Enschede, Enschede
20:00
DBUK + Jesco
dB's, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
19:30
FKJ
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Gregory Page
Luxor Live, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam