Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater De Omval
Diemen
De Meenthe
Steenwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rietveld Theater
Delft
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Mythe
Goes
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paard
Den Haag
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Noorderkerk
Sneek
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Vera
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Koorenhuis
Den Haag
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Muze
Noordwijk
18:30
Melkweg
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
12:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Forum Theater
Sittard
20:30
In the Woods
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater aan de Schie
Schiedam
VELO Sportcomplex
Wateringen
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
van Beresteyn
Veendam
21:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Pul
Uden
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
20:00
013
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Maassilo
Rotterdam
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
CC De Warandepoort
Tervuren
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 08 februari 2019
20:15
Paul de Munnik
Figi Theater, Zeist
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Physical Graffiti
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
20:00
Postmen
Het Depot, Leuven
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis Ontheemd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rapalje
Theater Kulturhus, Borne
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Rock4 - The Beatles: Abbey Road, 50 Years
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Ross from Friends
BIRD, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rowwen Heze
Corneel, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
20:30
Sergio de Lópe Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Shakin' Stevens
De Roma, Antwerpen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Son Mieux
Paard, Den Haag
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Kunstgreep, Oostzaan
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Tempers
Vera, Groningen
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Bibelot, Dordrecht
19:00
Teus Nobel
Koorenhuis, Den Haag
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater Harderwijk, Harderwijk
21:00
The Bony King Of Nowhere
Luxor Live, Arnhem
THE CASUALTIES (USA) + SUPPORT EXCLUSIEVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:00
The Faim
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Fortunate Sons
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
This Is Jackson - Thriller
Hedon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tribute To Bob Marley
Patronaat, Haarlem
20:00
Up The Irons
La Madeleine, Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:30
Van Huys Uit
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Vannstein
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
20:00
Verse iTal
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Via Berlin & Cello Octet Amsterdam - Instant love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
18:30
Willem - Man in Nood
Melkweg, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zaterdag 09 februari 2019
12:00
30 x 20 minuten Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
ABBA SOS Coverband
Forum Theater, Sittard
20:30
Adam James Sorensen & Matthew James Fullen
In the Woods, Leusden
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. De Kinkel, Bemmel
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Andre Hazes Jr.
VELO Sportcomplex, Wateringen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ares
BIRD, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
21:00
Barracuda
The Jack, Eindhoven
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
De Pul, Uden
19:30
British Invasion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
20:00
Broederliefde
013, Tilburg
19:00
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Dialoog, Ermelo
20:30
CCC Inc.
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Charlotte de Witte
Maassilo, Rotterdam
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Cub Sport
Botanique, Brussel
21:00
Cuda - release show
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Curiosity
Spirit of 66, Verviers
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
David Carmona Trio
Bimhuis, Amsterdam
21:00
De Kift
Metropool Enschede, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Decapitated
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
DEEP XL - 10 YEAR ANNIVERSARY EDITION
Hedon, Zwolle
20:30
Def Americans
CC De Warandepoort, Tervuren
23:00
Detest / Footworxx / footworxx militant crew / Goetia / Spitnoise
Doornroosje, Nijmegen