PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -482
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 feb
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Ma Kelly's
Frieschepalen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
013
Tilburg
1
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
22:00
Swaf
Hoorn
22:30
Cafe Stiels
Haarlem
za 09 feb
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
De Dialoog
Ermelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Figi Theater
Zeist
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Dillewijn
Ankeveen
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1

vrijdag 08 februari 2019

20:00
Matt Corby Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze Corneel, Lelystad
20:00
Brian Downey’s Alive & Dangerous Q-Factory, Amsterdam
20:00
Toontje Lager Luxor Live, Arnhem
20:00
Feb Fest met en door Cosmopolitans dB's, Utrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Christian Kjellvander Paradiso, Amsterdam
20:00
John West - Het neusje van de zalm Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Schaffelaartheater, Barneveld
Foto Joan Baez
Joan Baez Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
1
20:00
Joost Doornroosje, Nijmegen
20:00
Night Fever Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Rock4 - The Beatles: Abbey Road, 50 Years ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Barrelhouse Ma Kelly's, Frieschepalen
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ross from Friends BIRD, Rotterdam
20:00
De Uitdaging - Kris Berry vs Minyeshu Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jodymoon Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Up The Irons La Madeleine, Brussel
20:00
Dana Winner - Eerste Liefde Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
E1 Ten 'The Lovefunk' Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Cub Sport Paradiso, Amsterdam
20:00
Mutoid Man De Pit, Terneuzen
20:00
Verse iTal Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Sore Losers M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Tribute To Bob Marley Patronaat, Haarlem
20:00
Shakin' Stevens De Roma, Antwerpen
20:00
Passievrucht Gigant, Apeldoorn
Foto Cocaine Piss / Shellac
Cocaine Piss / Shellac Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Munnik Figi Theater, Zeist
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Cam Penner / Jon Wood Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
3J'S - Heroes of Music Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lakshmi - Adem Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
The Kik Hertaalt! Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis Ontheemd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Love Couple / Tape Toy / Yip Roc De Vorstin, Hilversum
20:30
Knight of the Guitar II 013, Tilburg
1
20:30
Via Berlin & Cello Octet Amsterdam - Instant love Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz Perron-3, Rosmalen
20:30
Les Cooles de Ville Q-Factory, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Kulturhus Holten, Holten
kevin krauter Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Rapalje Theater Kulturhus, Borne
20:30
10cc‘s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs De Spot, Middelburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest Agora Theater Druten, Druten
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Déjà Vu Spirit of 66, Verviers
20:30
Fresh Mezz, Breda
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Van Huys Uit Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sergio de Lópe Quintet Bimhuis, Amsterdam
21:00
DBUK Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Cornered + Bakkes Little Devil, Tilburg
21:00
Charly Luske - The Story of George Michael Bibelot, Dordrecht
21:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Grounds, Rotterdam
21:00
This Is Jackson - Thriller Hedon, Zwolle
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo Ziggo Dome, Amsterdam
1
21:00
Bintangs / Julian Sas De Peppel, Zeist
21:00
Fais Hedon, Zwolle
21:00
Charlie & The Lesbians V11, Rotterdam
21:00
Pick Up Music Club PopEi, Eindhoven
21:00
The Bony King Of Nowhere Luxor Live, Arnhem
21:00
The Fortunate Sons Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Culture / Kenyatta Hill P60, Amstelveen
21:00
Bokoedro Rotown, Rotterdam
21:00
Eerie Wanda Altstadt, Eindhoven
21:00
Live at LOLA: Midnight Motel + Ravenna LOLA050, Groningen
21:00
Vannstein Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Danspaleis van Kooten So What!, Gouda
22:00
Tempers Vera, Groningen
22:00
Jack Molton Distortion Swaf, Hoorn
22:30
Chris Alain Cafe Stiels, Haarlem

zaterdag 09 februari 2019

Oeloek - Droeftoeters Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco De Dialoog, Ermelo
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back Theater de Speeldoos, Baarn
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
Jochen Otten - Troosten Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Yentl en de Boer - Magie Figi Theater, Zeist
Tineke Schouten - Highlights Agnietenhof, Tiel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Chassé Theater, Breda
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede De Dillewijn, Ankeveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato Lindenberg Theater, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Fransche School Culemborg, Culemborg
Javier Guzman - Guzmán Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Pagina -482