Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
013
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
zondag 08 april 2018
16:15
Cookhouse
Gigant, Apeldoorn
20:30
Michiel Borstlap
Paradiso, Amsterdam
20:30
Federico Albanese
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
19:00
Joel Baker
Melkweg, Amsterdam
15:30
Jaap Boots
Q-Factory, Amsterdam
Paul de Munnik (matinee)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lilian Vieira Grupo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Bruut!
Oerkroeg Schiller, Aalten
14:00
All We Expected / An Ocean Of Storms / Last Of Us / Mantis / Morning D
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Bart Schneemann Ensemble / Johannette Zomer
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 09 april 2018
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
21:00
Live at Lola: Svetlanas + Tony Gorilla
LOLA050, Groningen
Marco Borsato
Martiniplaza, Groningen
20:00
Justin Nozuka
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Wink Burcham
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
20:00
Clouseau
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ben Harper / Charlie Musselwhite
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeffrey Lewis & Los Bolts
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Grandbrothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Dessa
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 10 april 2018
20:30
Lazuli
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Her Majesty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Collabro
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Waterman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Justin Nozuka
013, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Subspace + Psychotic Lumberjacks CD Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Esther Apituley
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Romain Virgo
Paard, Den Haag
20:00
Christophe Willem
Ancienne Belgique (AB), Brussel
JW Roy
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sunflower Bean
Trix, Antwerpen
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mógli
Bitterzoet, Amsterdam
Lily Allen
Sugar Factory, Amsterdam
Nilüfer Yanya
Paradiso, Amsterdam
George Ezra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Luna Mae / Rimon / Roufaida
Melkweg, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 11 april 2018
20:00
Kevin
Hedon, Zwolle
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
Trijntje Oosterhuis
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
20:30
Nouveau Vélo
ACU, Utrecht
20:15
Ruben Hein
De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Clouseau
013, Tilburg
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Bootleg Sixties
Theater De Willem, Papendrecht
Lewsberg / Pip Blom
Merleyn, Nijmegen
Grandbrothers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nits
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
Daniel Lohues
Schouwburg Het Park, Hoorn
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hannes Minnaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Van Jets
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
HIT Finale singer-songwriter
Patronaat, Haarlem
21:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Vera, Groningen
20:30
Romain Virgo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord