Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Chassé Theater
Breda
20:30
CC De Warandepoort
Tervuren
20:00
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Vorstin
Hilversum
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
19:30
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kasteel
Coevorden
15:00
Het oude Wapen
Blijham
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
EKKO
Utrecht
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Der Aa-theater
Groningen
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
17:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Cultura
Ede
16:00
Concerto
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Bij Broere
IJsselstein
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Sugar Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Flagey
Brussel
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 09 februari 2019
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Chassé Theater, Breda
20:30
Def Americans
CC De Warandepoort, Tervuren
20:00
Tobias Brader
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:00
Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Cub Sport
Botanique, Brussel
20:30
CCC Inc.
Boerderij, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Paul Sinha
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ares
BIRD, Rotterdam
20:30
David Carmona Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Mastodon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Larssen.
Altstadt, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
Broederliefde
013, Tilburg
20:00
The Rawones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 10 februari 2019
20:30
Brian Downey's Alive and Dangerous
Vorstin, Hilversum
Lisa Fischer
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Crocodiles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Frédéric Chopin / Hommage Claude Debussy / Johann Sebastian Bach / Mar
Porgy en Bess, Terneuzen
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
15:00
Sifra & Jaap (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
14:00
Boogie Nights
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Victorie Sunday Sessions: Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Petit Fours
PlusEtage, Baarle-Nassau
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Antoine Trommelen Kwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Revolution
Paradiso, Amsterdam
Romy Monteiro
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Snapped Ankles
Merleyn, Nijmegen
20:00
Aminé
Melkweg, Amsterdam
19:00
BC Camplight
Melkweg, Amsterdam
19:00
Inglorious
Melkweg, Amsterdam
16:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:00
SOKONINARU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Kasteel, Coevorden
15:00
J R&B Bluesband
Het oude Wapen, Blijham
15:00
Culture
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Hippe Gasten
Grenswerk, Venlo
16:15
The Small Breed
Gigant, Apeldoorn
15:30
Halverwege
EKKO, Utrecht
20:00
Decapitated
Dynamo, Eindhoven
19:30
D/troit
Der Aa-theater, Groningen
16:00
Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
dodie
De Roma, Antwerpen
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Hippe Gasten
De Maaspoort, Venlo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Nadja Filtzer - 'Vive Piaf!'
Cultura, Ede
16:00
Flora
Concerto, Amsterdam
Graham Gouldman
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
The Sore Losers
Botanique, Brussel
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Kodie Shane
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Florian Weber / Markus Stockhausen
Bimhuis, Amsterdam
15:30
Kees Dusink Blues Band
Bij Broere, IJsselstein
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Hayley Kiyoko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mastodon
013, Tilburg
maandag 11 februari 2019
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Alec Benjamin
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jerry Paper
Sugar Factory, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Dilly Dally
Paradiso, Amsterdam
18:30
Jake Etheridge
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cam Penner / Jon Wood
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Quiz’m
Mezz, Breda
19:00
The Ex
Melkweg, Amsterdam
Brian Fallon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Flagey, Brussel
20:00
Drug Church
Dynamo, Eindhoven
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jerry Paper
Cinetol, Amsterdam
20:00
Willeke Alberti
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 februari 2019
Romy Monteiro
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Trix, Antwerpen
Thomas Dybdahl
Tolhuistuin, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Kom, Nieuwegein
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen