Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekcentrum Dranouter
Dranouter
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
The Jack
Eindhoven
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Kwartier
Stolwijk
VELO Sportcomplex
Wateringen
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De Kinkel
Bemmel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Forum Theater
Sittard
12:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
16:15
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Merleyn
Nijmegen
17:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
15:00
Cultura
Ede
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
013
Tilburg
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
15:30
Bij Broere
IJsselstein
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:00
Het oude Wapen
Blijham
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:30
EKKO
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Der Aa-theater
Groningen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Vorstin
Hilversum
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
19:00
Melkweg
Amsterdam
Kasteel
Coevorden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Flagey
Brussel
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Het Zonnehuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cinetol
Amsterdam
zaterdag 09 februari 2019
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Muziekcentrum Dranouter, Dranouter
19:30
British Invasion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
De Pul, Uden
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Barracuda
The Jack, Eindhoven
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ares
BIRD, Rotterdam
20:30
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Andre Hazes Jr.
VELO Sportcomplex, Wateringen
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. De Kinkel, Bemmel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Adam James Sorensen & Matthew James Fullen
In the Woods, Leusden
20:00
ABBA SOS Coverband
Forum Theater, Sittard
12:00
30 x 20 minuten Festival
Paradiso, Amsterdam
zondag 10 februari 2019
Victorie Sunday Sessions: Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Sore Losers
Botanique, Brussel
16:15
The Small Breed
Gigant, Apeldoorn
The Revolution
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
SOKONINARU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Snapped Ankles
Merleyn, Nijmegen
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Sifra & Jaap (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
Romy Monteiro
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Petit Fours
PlusEtage, Baarle-Nassau
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
15:00
Nadja Filtzer - 'Vive Piaf!'
Cultura, Ede
15:00
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
Mastodon
013, Tilburg
16:00
Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Lisa Fischer
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Kodie Shane
Bitterzoet, Amsterdam
15:30
Kees Dusink Blues Band
Bij Broere, IJsselstein
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Antoine Trommelen Kwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:00
J R&B Bluesband
Het oude Wapen, Blijham
19:00
Inglorious
Melkweg, Amsterdam
16:00
Hippe Gasten
De Maaspoort, Venlo
16:00
Hippe Gasten
Grenswerk, Venlo
20:00
Hayley Kiyoko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:30
Halverwege
EKKO, Utrecht
Graham Gouldman
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Frédéric Chopin / Hommage Claude Debussy / Johann Sebastian Bach / Mar
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Florian Weber / Markus Stockhausen
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Flora
Concerto, Amsterdam
20:00
dodie
De Roma, Antwerpen
16:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:00
Decapitated
Dynamo, Eindhoven
19:30
D/troit
Der Aa-theater, Groningen
15:00
Culture
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Crocodiles
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Brian Downey's Alive and Dangerous
Vorstin, Hilversum
14:00
Boogie Nights
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
19:00
BC Camplight
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Kasteel, Coevorden
20:00
Aminé
Melkweg, Amsterdam
maandag 11 februari 2019
20:00
Willeke Alberti
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
The Ex
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Quiz’m
Mezz, Breda
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jerry Paper
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jerry Paper
Cinetol, Amsterdam
18:30
Jake Etheridge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Flagey, Brussel
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Drug Church
Dynamo, Eindhoven
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Dilly Dally
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cam Penner / Jon Wood
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Brian Fallon
Meervaart, Amsterdam
20:30
Alec Benjamin
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 12 februari 2019
ZAZ
AFAS Live, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Dybdahl
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
Steve Forbert
Het Zonnehuis, Amsterdam
Steph Grace
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Romy Monteiro
Zaantheater, Zaandam
20:30
R.O x Konoba
Cinetol, Amsterdam