PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -480
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 08 apr
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Club Smederij
Tilburg
11:00
Kursaal Oostende
Oostende
13:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
13:15
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
Boerderij
Zoetermeer
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Agnietenhof
Tiel
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
1
15:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
15:30
Grenswerk
Venlo
15:30
Q-Factory
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
Bel Air - café - zaal - live podium
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
P3
Purmerend
20:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posthoorn
Hamont-Achel
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
1
Paleis 12
Brussel
1
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
1
ma 09 apr
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Martiniplaza
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 10 apr
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam

zondag 08 april 2018

Lilian Vieira Grupo KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Paul de Munnik (matinee) De Kleine Komedie, Amsterdam
The Bootleg Sixties De Nieuwe Kolk, Assen
Broken Brass Ensemble Club Smederij, Tilburg
11:00
K3 Kursaal Oostende, Oostende
13:00
Yori Swart Gebouw T, Bergen op Zoom
13:15
Tango-orkest Baldosa Floja Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Copyright©Hans Vermeulen Boerderij, Zoetermeer
14:00
Colin Blunstone ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Bart Schneemann Ensemble / Johannette Zomer Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
K3 Kursaal Oostende, Oostende
14:00
All We Expected / An Ocean Of Storms / Last Of Us / Mantis / Morning D Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Ensemble Rosen für Dich 8 april met theatrale show op Kasteel Aerwinke Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:15
Gabrieli Consort & Players Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Yuri Honing Theater Dakota, Den Haag
14:30
Dirk Scheele - Feest!!! Agnietenhof, Tiel
15:00
Huub van der Lubbe De Nieuwe Regentes, Den Haag
1
15:00
ONE The U2 Experience Patronaat, Haarlem
15:00
Bruut! Oerkroeg Schiller, Aalten
15:30
Down By The River Grenswerk, Venlo
15:30
Jaap Boots Q-Factory, Amsterdam
15:30
Lloyd Spiegel Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Freedom's Cool Festival Doornroosje, Nijmegen
16:15
Cookhouse Gigant, Apeldoorn
17:00
K3 Kursaal Oostende, Oostende
17:00
David Readman Bel Air - café - zaal - live podium, Breda
19:00
Joel Baker Melkweg, Amsterdam
19:00
Grimmer Little Devil, Tilburg
19:30
Vast Countenance - Leonard Cohen – I’m Your Fan P3, Purmerend
20:00
Orlando Quintet Kapel Bovendonk, Hoeven
Foto Luca D'Alberto
Luca D'Alberto TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Di-rect De Bosuil, Weert
20:00
Mathias Eick Quintet De Spot, Middelburg
20:00
Jay-Roon & The Loose Ends / Sheesham & Lotus & ‘Son Luxor Live, Arnhem
20:00
Bløf Posthoorn, Hamont-Achel
20:00
Crook & The Bluff (USA) @Lola LOLA050, Groningen
20:00
Stef Bos - Kern Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Kadavar Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Vreemde Kostgangers Chassé Theater, Breda
20:00
AmenRa M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Alex Klaasen - Showponies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Mostly Autumn Cacaofabriek, Helmond
Foto The Bluebirds
The Bluebirds TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Anúna - The Celtic Spirit TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Justin Nozuka + Chris Ayer LantarenVenster, Rotterdam
1
Foto Evanescence
Evanescence Paleis 12, Brussel
1
20:30
Johan De Helling, Utrecht
20:30
Michiel Borstlap Paradiso, Amsterdam
20:30
Federico Albanese Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Altın Gün BIRD, Rotterdam
20:30
The Secret Sisters Paradiso, Amsterdam
20:30
Sara Tavares De Oosterpoort, Groningen
Foto Rosemary & Garlic
Rosemary & Garlic 013, Tilburg
1

maandag 09 april 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Dessa Paradiso, Amsterdam
20:00
Grandbrothers Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Nick & Simon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
20:00
Jeffrey Lewis & Los Bolts Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Justin Nozuka Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Clouseau Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Martiniplaza, Groningen
20:30
Ben Harper / Charlie Musselwhite Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Live at Lola: Svetlanas + Tony Gorilla LOLA050, Groningen
21:00
Wink Burcham Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 10 april 2018

Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jeroen Zijlstra - Waterman Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
JW Roy Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Luna Mae / Rimon / Roufaida Melkweg, Amsterdam
Foto George Ezra
George Ezra Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Collabro TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Christophe Willem Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Romain Virgo Paard, Den Haag
20:00
Subspace + Psychotic Lumberjacks CD Presentatie Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sunflower Bean Trix, Antwerpen
Foto Nilüfer Yanya
Nilüfer Yanya Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Lily Allen
Lily Allen Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Esther Apituley Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Her Majesty Zaantheater, Zaandam
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Het Musiater, Zevenaar
20:30
Joris Teepe De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lazuli Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -480