Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Singer Theater
Laren
21:30
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Swaf
Hoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:30
CC De Warandepoort
Tervuren
00:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
De Bosuil
Weert
00:00
De Dialoog
Ermelo
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
19:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Radstake
Heelweg
20:30
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Dynamo
Eindhoven
vrijdag 08 februari 2019
20:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Uitdaging - Kris Berry vs Minyeshu
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
21:30
Danspaleis van Kooten
So What!, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
20:30
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Via Berlin & Cello Octet Amsterdam - Instant love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
kevin krauter
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Jack Molton Distortion
Swaf, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lakshmi - Adem
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Storm, Winterswijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Cam Penner / Jon Wood
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Rapalje
Theater Kulturhus, Borne
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Mike Yung
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Charlie & The Lesbians
V11, Rotterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
van Beresteyn, Veendam
22:00
Tempers
Vera, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Love Couple / Tape Toy / Yip Roc
Vorstin, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
E1 Ten 'The Lovefunk'
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
THE CASUALTIES (USA) + SUPPORT EXCLUSIEVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 09 februari 2019
20:00
The Rawones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
Broederliefde
013, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Larssen.
Altstadt, Eindhoven
20:00
Mastodon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
David Carmona Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ares
BIRD, Rotterdam
20:30
Paul Sinha
Bitterzoet, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
CCC Inc.
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Cub Sport
Botanique, Brussel
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Sunflower
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Tobias Brader
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:30
Def Americans
CC De Warandepoort, Tervuren
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Chassé Theater, Breda
20:30
Winter Light
Club Antre, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
EZG
dB's, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
De Bosuil, Weert
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Dialoog, Ermelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
19:30
Fatoumata Diawara
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jasper Steverlinck
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
De Pul, Uden
20:00
Merol
De Radstake, Heelweg
20:30
Wolfclan Sister
De Spot, Middelburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
23:00
Detest / Footworxx / footworxx militant crew / Goetia / Spitnoise
Doornroosje, Nijmegen
19:30
British Invasion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
MaYaN
Dynamo, Eindhoven