PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -476
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 11 feb
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Mezz
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
5
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
di 12 feb
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
1
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Oosterpoort
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
2
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Botanique
Brussel
1
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
So What!
Gouda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kaffee Met
Venray
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:45
Merleyn
Nijmegen
wo 13 feb
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Parktheater
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam

maandag 11 februari 2019

20:00
Willeke Alberti AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Drug Church Dynamo, Eindhoven
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jerry Paper Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jerry Paper Cinetol, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Quiz’m Mezz, Breda
20:15
Titanic - Valuascollege De Maaspoort, Venlo
Foto Brian Fallon
Brian Fallon Meervaart, Amsterdam
5
20:30
Alec Benjamin Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Cam Penner / Jon Wood Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Dilly Dally Paradiso, Amsterdam

dinsdag 12 februari 2019

Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Anneke van Giersbergen - Inchecken
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater De Veste, Delft
1
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Steph Grace Paradiso, Amsterdam
19:00
Celtic Legends Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers Hedon, Zwolle
19:00
AJR Melkweg, Amsterdam
19:30
Dinner Jazz Hedon, Zwolle
Foto Avatar
Avatar Melkweg, Amsterdam
1
Foto Steve Forbert
Steve Forbert Het Zonnehuis, Amsterdam
1
19:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Trix, Antwerpen
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous Spirit of 66, Verviers
20:00
Jacob Collier De Oosterpoort, Groningen
Foto ZAZ
ZAZ AFAS Live, Amsterdam
2
Foto Thomas Dybdahl
Thomas Dybdahl Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Bodega / Ohmme
Bodega / Ohmme Botanique, Brussel
1
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Mulder & Sons So What!, Gouda
20:00
The Bootleg Beatles Muziekgieterij, Maastricht
Romy Monteiro Zaantheater, Zaandam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cedar Spring Kaffee Met, Venray
20:30
R.O x Konoba Cinetol, Amsterdam
20:30
Bob Moses Paradiso, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:30
Cam Penner / Jon Wood Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:45
Cosmo Sheldrake Merleyn, Nijmegen

woensdag 13 februari 2019

00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Kantine Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Ghostemane Melkweg, Amsterdam
19:30
dodie Melkweg, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Agnietenhof, Tiel
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paul de Munnik Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jacob Collier Paradiso, Amsterdam
Pagina -476