PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -472
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 feb
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Noorderkerk
Sneek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
BREStheater
Brielle
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Theaters Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Dialoog
Ermelo
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Lanaken
Lanaken
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
Energiehuis
Dordrecht
1
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. De Kei
Reusel
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Idea
Soest
Theater De Kik
Elst
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Eendracht
Gemert
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Theater Zinin
Nijverdal
Het Musiater
Zevenaar
1
00:00
De hoogte
Winsum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
04:30
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
12:30
Patronaat
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
1
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Vorst Nationaal
Brussel
19:00
EM2
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Fort33
Leusden
Rotown
Rotterdam
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Roma
Antwerpen
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Magasin 4
Brussel
1
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo

zaterdag 16 februari 2019

Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg Amphion, Doetinchem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Noorderkerk, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll BREStheater, Brielle
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Stadshoftheater Vianen, Vianen
Anne-Marie Jung - Ram Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theaters Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg Heel Podium Hoge Woerd, De Meern
Maartje & Kine - Vibrato Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas Acda - Motel Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - En toen ineens De Dialoog, Ermelo
Matroesjka - Brainwash Bon theater, Medemblik
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?! Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset C.C. Lanaken, Lanaken
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Anneke van Giersbergen - Inchecken
Anneke van Giersbergen - Inchecken Energiehuis, Dordrecht
1
Oldenhermanns - UNSEXED Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. De Kei, Reusel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Spiegel, Zwolle
3J'S - Heroes of Music Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Idea, Soest
Nathalie Baartman - Breek Theater De Kik, Elst
Yentl en de Boer - Magie Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Het Evertshuis, Bodegraven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater 't Onderdak, Sassenheim
Jochen Otten - Troosten De Eendracht, Gemert
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Koning - Koning van de dieren Het Musiater, Zevenaar
1
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 De hoogte, Winsum
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Het Kruispunt, Barendrecht
04:30
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
12:30
Complexity Fest Patronaat, Haarlem
Foto Hippe Gasten
Hippe Gasten Bibelot, Dordrecht
1
16:00
David Luning Theater Het Heerenlogement, Beusichem
16:00
Eric Vaarzon Morel Concerto, Amsterdam
18:00
Parra For Cuva Melkweg, Amsterdam
18:30
Paul Kalkbrenner Vorst Nationaal, Brussel
19:00
sunfire / The Dolmen EM2, Groningen
19:30
Rowwen Heze Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Nedernacht Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Ykons Spirit of 66, Verviers
19:30
ISLAND / Leif Erikson Trix, Antwerpen
20:00
Kate Ryan Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Doppelgangaz Simplon, Groningen
20:00
Illusion + Hot For Doom @ Baroeg Baroeg, Rotterdam
20:00
Fais Effenaar, Eindhoven
20:00
The Bootleg Beach Boys Zaantheater, Zaandam
20:00
Morcheeba Melkweg, Amsterdam
20:00
Alfred & The Disappointments / Pig Frenzy Cinetol, Amsterdam
20:00
Finale Grote Prijs van Leusden Fort33, Leusden
Foto Night Beats
Night Beats Rotown, Rotterdam
1
Romy Monteiro Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tommy Castro & The Painkillers Groene Engel, Oss
20:00
Jasper Steverlinck C.C. René Magritte, Lessines
20:00
CCC Inc. Iduna, Drachten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Brass Against TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Skerryvore Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Spant!, Bussum
20:00
Triggerfinger Best of 20 years + friends De Roma, Antwerpen
Foto Joost
Joost Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Pete International Airport Q-Factory, Amsterdam
20:00
Knight of the Guitar II DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Postmen De Vorstin, Hilversum
20:00
This Is Jackson - Thriller Fluor, Amersfoort
20:00
Maaike Ouboter Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Prime Circle Melkweg, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Scagon theater, Schagen
20:00
Bizzey AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bouldou & Sticky Fingers Spirit of 66, Verviers
20:00
Gil & Mégas Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Octavian Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Kælan Mikla
Kælan Mikla Magasin 4, Brussel
1
Foto Toontje Lager
Toontje Lager Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Robert Jan Stips Nijend 24, Anderen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pagina -472