PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -468
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 17 feb
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Koningshof
Maassluis
15:00
Het Wapen van Middelie
Middelie
15:15
Markant Uden
Uden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
De Vorstin
Hilversum
1
Lux
Nijmegen
1
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Groene Engel
Oss
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:30
P3
Purmerend
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
AFAS Live
Amsterdam
4
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Kulturhus
ruurlo
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Mezz
Breda
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 18 feb
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
13:00
Concerto
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
013
Tilburg
5
20:00
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Rockhal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
8
2
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
di 19 feb
Theater Sneek
Sneek
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
1
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Annabel
Rotterdam
Dynamo
Eindhoven
1
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
1
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Paradiso
Amsterdam
wo 20 feb
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk

zondag 17 februari 2019

15:00
The Starlings (singer-songwriterduo) PopEi, Eindhoven
15:00
Hommage Aznavour Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Koningshof, Maassluis
15:00
Saskia Laroo Band Het Wapen van Middelie, Middelie
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut Markant Uden, Uden
15:30
Huiskamerfestival Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Barrelhouse Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Lavinia Meijer - Untitled 1 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Erwin Java / Kat Riggins De Vorstin, Hilversum
1
Foto Steve Forbert
Steve Forbert Lux, Nijmegen
1
16:00
Linde BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Kiki Mettler + Dennis Wels - Singer-songmiddag Groene Engel, Oss
16:15
The Maureens Gigant, Apeldoorn
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show Paradiso, Amsterdam
Foto Jeremy Zucker
Jeremy Zucker Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Mighty Oaks Het Zonnehuis, Amsterdam
19:30
The Animals P3, Purmerend
19:30
The Doppelgangaz Q-Factory, Amsterdam
19:30
Birdie - Agrupación Señor Serrano Meervaart, Amsterdam
20:00
The Paul Collins Beat dB's, Utrecht
20:00
Frank Boeijen Waalse Kerk, Amsterdam
Foto The Velveteins
The Velveteins Paradiso, Amsterdam
1
Foto David Duchovny
David Duchovny TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
Foto Tears for Fears
Tears for Fears AFAS Live, Amsterdam
4
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Cam Penner / Jon Wood Patronaat, Haarlem
20:00
Causes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ronald Snijders (muzikant) Kulturhus, ruurlo
20:00
Morcheeba Doornroosje, Nijmegen
20:00
Broederliefde Melkweg, Amsterdam
20:00
Barrelhouse Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Oi Va Voi
Oi Va Voi De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto YORI
YORI TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Knight of the Guitar II Luxor Live, Arnhem
20:30
Michiel Scheen Blue Lines Sextet Bimhuis, Amsterdam
Foto Vic Willems
Vic Willems Mezz, Breda
1
21:00
Born From Pain Het Bolwerk, Sneek
22:00
The Murlocs Merleyn, Nijmegen

maandag 18 februari 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Ins Blau, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs Zaantheater, Zaandam
00:00
Clean Pete - Afblijven Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
13:00
White Lies Concerto, Amsterdam
19:30
Gemma Ray TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Witt Lowry Melkweg, Amsterdam
19:30
Seafret Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Good Charlotte
Good Charlotte 013, Tilburg
5
20:00
Mothers Rotown, Rotterdam
1
20:00
Mighty Oaks Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Morcheeba Het Depot, Leuven
20:00
Brass Against Rockhal,
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yann Tiersen Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Steven Wilson Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Leoni Jansen & Govert Schilling - Starry, Starry Night De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto White Lies
White Lies Paradiso, Amsterdam
8
2
22:00
Statue Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 19 februari 2019

Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles! Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Ik beloof niks Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Flint, Amersfoort
1
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Romy Monteiro Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Souvenirs Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Måneskin La Madeleine, Brussel
19:30
Tank and the Bangas Annabel, Rotterdam
Foto Escape the Fate
Escape the Fate Dynamo, Eindhoven
1
19:30
Witt Lowry Trix, Antwerpen
20:00
Hanson - Live With Orchestra TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jonathan Jeremiah Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
DIEDE Melkweg, Amsterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers Spirit of 66, Verviers
20:00
Odette Cinetol, Amsterdam
20:00
Joke Bruijs & Música Extrema Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Hayley Kiyoko
Hayley Kiyoko Paradiso, Amsterdam
1
Mothers Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Band Of Gold / John Garcia Het Depot, Leuven
Foto White Lies
White Lies Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Davog Rynne Paradiso, Amsterdam

woensdag 20 februari 2019

Javier Guzman - Guzmán Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Rotatie Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks Orpheus, Apeldoorn
Anne-Marie Jung - Ram De Meenthe, Steenwijk
Pagina -468