Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
19:00
Botanique
Brussel
Theater De Veste
Delft
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zondag 22 april 2018
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Crashdïet
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Shob & Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Vreemde Kostgangers
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 23 april 2018
HER
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Awkward I
Paradiso, Amsterdam
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Let's Eat Grandma
Melkweg, Amsterdam
Anastacia
Paradiso, Amsterdam
Protomartyr
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tamino
De Roma, Antwerpen
20:00
Walk off the Earth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Hans Theessink
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Justin Hayward
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Brendan James
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ezhel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Birds of Chicago
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 24 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
22:00
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fred Wesley & His New JB's
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Henry Green
Paradiso, Amsterdam
Rag'n'Bone Man
AFAS Live, Amsterdam
Die Nerven
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Lisa Stansfield
Melkweg, Amsterdam
19:00
Charlotte Day Wilson
Melkweg, Amsterdam
18:00
Propagandhi
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Birds of Chicago
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Samir Calixto, Cello8ctet Amsterdam & Korzo producties - Summa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Milan’s Pop & Soul Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
SOHN
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:15
Rhys Lewis
Doornroosje, Nijmegen
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nick & Simon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Avery Sunshine
BIRD, Rotterdam
The Kik - Hertaalt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:45
Justin Hayward
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Perfect Tool
Hedon, Zwolle
woensdag 25 april 2018
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gum
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Sync
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vinchenzo
Paradiso, Amsterdam
19:30
Headhunterz - Up Close & Personal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
J.D. Wilkes / Th' Legendary Shack*Shakers
Luxor Live, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Saman Amini
Theater De Kolk, Assen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
19:00
Charlotte Gainsbourg
Botanique, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:00
Andre van den Boogaart
Burgerweeshuis, Deventer
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Cuerteto Lunares
Cultura, Ede
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nebula
Effenaar, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
Die Nerven
Vera, Groningen
20:00
Rhys Lewis
De Oosterpoort, Groningen
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden