Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
18:00
Melkweg
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Spot
Middelburg
00:00
Munttheater
Weert
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
P3
Purmerend
De Helling
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Rotown
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Figi Theater
Zeist
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Dok6
Panningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
De Speeldoos
Vught
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Cultura
Ede
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Patronaat
Haarlem
20:00
De verlichte geest
Roeselare
22:00
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Joriskerk
Venlo
19:30
P60
Amstelveen
De Duif
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Cacaofabriek
Helmond
De Meerpaal
Dronten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 21 februari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
The Maureens
Sugar Factory, Amsterdam
The Lemonheads
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Bootleg Beach Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Kom, Nieuwegein
18:00
Steve 'n' Seagulls
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Munttheater, Weert
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Serpentyne
P3, Purmerend
Seafret
De Helling, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
RUV - album release
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rowwen Heze
Luxor Live, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Pip Blom
Rotown, Rotterdam
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Orkater De Nieuwkomers/More Dogs - Zeitgeber
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nils Okland Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Les Negresses Vertes
Rockhal, Esch zur Alzette
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lakshmi - Adem
Figi Theater, Zeist
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Joost
Trix, Antwerpen
20:00
Jonathan Jeremiah
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Verstraeten
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Jack & Jack
Melkweg, Amsterdam
20:30
ISLAND
Cinetol, Amsterdam
Indian Askin
Paard, Den Haag
20:00
Howard
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
20:00
Hayley Kiyoko / Naaz
TivoliVredenburg, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Electric Eel Shock
Luxor Live, Arnhem
20:00
Douwe Bob
Mezz, Breda
Diggy Dex Karavaan clubtour
Patronaat, Haarlem
20:00
Decapitated
De verlichte geest, Roeselare
22:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
CUT_
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
00:00
Clean Pete - Afblijven
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Causes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Broederliefde
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Blackbird
Metropool, Hengelo
20:00
Baptiste W. Hamon
Joriskerk, Venlo
19:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
Ásgeir
De Duif, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Advance Base
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
In Gesprek Met Wim Kieft
Cacaofabriek, Helmond
vrijdag 22 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Wwwater x Lyzza
EKKO, Utrecht
21:00
Wucan
Luxor Live, Arnhem
Wild Nothing
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen