PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -466
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
13:00
Le Forum
Liège
13:30
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
Indoor Sportcentrum Eindhoven
Eindhoven
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:15
Hedon
Zwolle
16:00
Le Forum
Liège
18:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
6
Trix
Antwerpen
1
Paard
Den Haag
1
19:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Melkweg
Amsterdam
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meester
Almere
1
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Delibre
Echten
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Doornroosje
Nijmegen
7
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
1
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Paard
Den Haag
1
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
So What!
Gouda
EKKO
Utrecht
1
20:45
Iduna
Drachten

zaterdag 23 februari 2019

De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
This Is Jackson - Thriller Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas Acda - Motel Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Agnietenhof, Tiel
00:00
Oeloek - Droeftoeters Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Zaantheater, Zaandam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Onze Henry Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
13:00
T'choupi Le Forum, Liège
13:30
Angelo De Augustine TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
RFP presents Enfusion Indoor Sportcentrum Eindhoven, Eindhoven
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:15
Hippe Gasten Hedon, Zwolle
16:00
T'choupi Le Forum, Liège
18:00
Tommy Genesis Melkweg, Amsterdam
Foto Korpiklaani
Korpiklaani 013, Tilburg
6
Foto Alien Ant Farm / P.O.D.
Alien Ant Farm / P.O.D. Trix, Antwerpen
1
Foto Blackbird
Blackbird Paard, Den Haag
1
19:30
Ooostblok / Roots Creation / Roots Rising Metropool Enschede, Enschede
19:30
Vangrail Neushoorn, Leeuwarden
3J'S Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Mister Cover Spirit of 66, Verviers
19:30
Madnes Pre-Party Melkweg, Amsterdam
Indian Askin Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Focus
Focus De Meester, Almere
1
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Theater De Boemel, Tilburg
20:00
Navarone De Helling, Utrecht
20:00
Blues & Roots Night: Hans Dulfer + Nathan James Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio Theater Berkelland, Eibergen
20:00
This Is Jackson 's Thriller Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Barrelhouse Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Rowwen Heze TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Smokepurpp Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Di-rect Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Hælos Bitterzoet, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland - Vastelaovendconcert Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Postmen Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Guus Meeuwis Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Fortunate Sons Q-Factory, Amsterdam
20:00
Biermoet Little Devil, Tilburg
20:00
Orange Blossom & Medfest Ensemble Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Gavin James / Saarloos
Gavin James / Saarloos AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Toontje Lager Metropool, Hengelo
20:00
Grandmaster Flash Q-Factory, Amsterdam
20:00
Kamchatka De Pul, Uden
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jodymoon Delibre, Echten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Maaspoort, Venlo
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Mathilde Santing - Renaissance Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kayak De Oosterpoort, Groningen
20:00
Broederliefde De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Kift KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto VOF De Kunst
VOF De Kunst Patronaat, Haarlem
1
20:00
The Tightropes Q-Factory, Amsterdam
Foto Def Americans: Johnny Cash At San Quentin
Def Americans: Johnny Cash At San Quentin Paard, Den Haag
1
20:00
Bodemschatten // Bodenschätze - Soundart Roadtrip Performance DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Robin Borneman C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Martijn Fischer zingt Hits van Hazes Metropool Enschede, Enschede
20:00
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators Koninklijk Circus, Brussel
Romy Monteiro De Molenberg, Delfzijl
20:15
Complaint Duycker, Hoofddorp
20:15
Stef Bos - Ruimte Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jasper Steverlinck C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Foto Madrugada
Madrugada Doornroosje, Nijmegen
7
1
20:15
Deep Purple in Symphony Markant Uden, Uden
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Carrousel, Ommen
20:15
Tania Kross Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Earthgang Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daphne Molen De Ster, Utrecht
Foto Tony Hadley
Tony Hadley Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
House of Waters Bimhuis, Amsterdam
Foto Hausmagger
Hausmagger Fluor, Amersfoort
1
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater De Omval, Diemen
20:30
Twins Paard, Den Haag
1
20:30
Lakshmi - Adem Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Skytrain Manifesto, Hoorn
20:30
Christoph Irniger Pilgrim PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Matthews Southern Comfort - Like a Radio Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Popquiz So What!, Gouda
Foto Pip Blom
Pip Blom EKKO, Utrecht
1
20:45
Band of Friends Iduna, Drachten
Pagina -466