Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Remigius
Duiven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BREStheater
Brielle
Sexyland
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Martiniplaza
Groningen
20:00
The Grey Space In The Middle
Den Haag
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Pul
Uden
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fascinus
Sassenheim
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
21:00
De Kubus
Lelystad
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
P3
Purmerend
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Stadskantine
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
21:30
De Bosuil
Weert
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
The Lowlander
Bodegraven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
22:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
Simplon
Groningen
23:45
Filmtheater Luxor
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
11:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
14:00
De Amer
Amen
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
013
Tilburg
15:00
Orangerie
's-Hertogenbosch
15:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Café The Pocket
Katwijk
15:30
Het Jagthuis
Nederhorst den Berg
15:30
Todo
Best
15:30
Groene Engel
Oss
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:15
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 21 april 2018
20:00
Knight Area / Presto Ballet
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Perfect Tool
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Yung Nnelg
Charlatan, Gent
20:00
Blaudzun
Grenswerk, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Smoking Alaska
Remigius, Duiven
20:00
De Likt
Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DJ Paul Elstak / The Darkraver
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kees van Hondt
dB's, Utrecht
20:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
20:00
Big2
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lilian Vieira Grupo
BREStheater, Brielle
Flonti Stacks
Sexyland, Amsterdam
20:00
Pete Philly
BIRD, Rotterdam
20:00
Streekproduct #3
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Despicable heroes / Icarius / Inferum / Sackback
Estrado, Harderwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Koninklijke Tielse Vrijwillige Muziekvereniging
Agnietenhof, Tiel
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
INDEx
The Grey Space In The Middle, Den Haag
Knarsetand
Iduna, Drachten
20:15
The Kik
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Asi Matathias / Tosca Opdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Symphonic Rock Night Band
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Zwart Licht
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Karsu
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Crashdïet
De Pul, Uden
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
20:30
Def Americans
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:30
Tim Knol
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
De Spot, Middelburg
20:30
Rhys Lewis
Effenaar, Eindhoven
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jerome Hol Trio
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rockabilly Night The Rhumba Kings / The Rumble Rousers
Groene Engel, Oss
20:30
Cookhouse
Stathe, Utrecht
20:30
Wanda Sa Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cuarteto Lunares
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Company of Dreams / Equisa
Fascinus, Sassenheim
20:30
Mr Wallace / Mr. Weazley
't Ukien, Kampen
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
21:00
Edwin Evers Band
De Kubus, Lelystad
21:00
Record Store Day Afterparty: Navarone e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Tusky
Altstadt, Eindhoven
21:00
Massada
P3, Purmerend
21:00
Jetbone
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
40UP
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
21:00
Kevin / Leafs
P60, Amstelveen
21:00
Dandy Devils
Stadskantine, Alkmaar
Twarres
Vorstin, Hilversum
21:30
Nona
De Bosuil, Weert
22:00
Noisecontrollers
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fenne Lily
Merleyn, Nijmegen
22:00
Trash bluesrockband
The Lowlander, Bodegraven
22:00
Steffen Basho-Junghans
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Hoodoo Monks
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Frenna
FOX Nightlife, Stadskanaal
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
23:00
Dollhouse
Simplon, Groningen
23:45
Knock On Wood ft. Groove Boys Project
Filmtheater Luxor, Zutphen
zondag 22 april 2018
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
11:00
Duo Ebano
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
12:00
Zondagochtend klassiek: Antonín Dvořák - Nederlands Blazers Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:00
Klezmajeur
Protestantse Kerk, Cothen
14:00
Birds of Chicago
De Amer, Amen
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
14:15
philharmonie zuidnederland: Berezovsky bedwingt Rachmaninov
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Shob & Band
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Orangerie, 's-Hertogenbosch
15:00
The Perfect Tool
Dynamo, Eindhoven
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Her Majesty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
15:00
Bateria Pulsa & Better Late than Never
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Galactus Jack
Het Bolwerk, Sneek
15:30
The Freelance Band
Café The Pocket, Katwijk
15:30
Diamanda Dramm & James Oesi
Het Jagthuis, Nederhorst den Berg
15:30
FemME Battle 2018
Todo, Best
15:30
Henk Sterken
Groene Engel, Oss
16:00
Paul van Kemenade
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Jetbone
De Bosuil, Weert
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
16:15
Eelke Ankersmit
Gigant, Apeldoorn
16:15
Camilla Blue
Effenaar, Eindhoven