Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
15:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rodahal
Kerkrade
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stathe
Utrecht
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Manifesto
Hoorn
13:00
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rodahal
Kerkrade
Schouwburg Almere
Almere
14:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Het Bolwerk
Sneek
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 28 april 2018
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
JazzLab Session: Tribute to the Beatles
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
CD Presentatie: SAKE en het Leeuwarders (Liwwadders)
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Perfect Tool
Neushoorn, Leeuwarden
Spinvis
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
AmyJo Doh and The Spangles
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Spring Roll Festival
Paard, Den Haag
19:30
The Last Wave
Paard, Den Haag
15:30
The Hague Metal Fest
Paard, Den Haag
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Podium Victorie, Alkmaar
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
Herman van Veen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Her Majesty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Punani Collective - Album Release Show
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
Lil Kleine
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
INU INU
Stathe, Utrecht
19:00
Dean
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Satarial
The Cave, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Saman Amini
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
Mother's Finest
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Death Alley
V11, Rotterdam
Vreemde Kostgangers
Wilminktheater, Enschede
Racoon
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 29 april 2018
15:30
The Perfect Tool
Baroeg, Rotterdam
20:00
Armando & Oleg Lysenko
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Young VIPS tour
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Low Anthem
Bitterzoet, Amsterdam
14:00
Bazooka Joe
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Laurence Jones
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Frank Boeijen
C.C. 't Vondel, Halle
16:00
Palace Of The King
Cacaofabriek, Helmond
Stuart Mavis
Corneel, Lelystad
20:00
Bison B.C.
dB's, Utrecht
15:00
Voltage
De Bosuil, Weert
20:00
Zeke
De Helling, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Justin Hayward
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Hein
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tony Joe White
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Leaves' Eyes / MaYaN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
Sam Fender
EKKO, Utrecht
16:15
Morado
Gigant, Apeldoorn
20:00
Birds of Chicago
Grenswerk, Venlo
12:30
An Easy Sunday: Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
20:00
Ray Fuego
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Prince Tribute
Hedon, Zwolle
16:00
Moo Sessions #16 // Katie Koss
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
20:00
Jasper Steverlinck
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ensiferum
Iduna, Drachten
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Blind Illusion (USA) + Cryptic Shift (UK)
Little Devil, Tilburg
15:00
Twin Bandit (can) + Elsa Bekman
Manifesto, Hoorn
13:00
Het Grootste Orkest van Uden ft Eric Vloeimans
Markant Uden, Uden
20:00
VUUR
Melkweg, Amsterdam
19:00
Daley
Melkweg, Amsterdam
Say Sue Me
Merleyn, Nijmegen
Laurence Jones
Metropool Enschede, Enschede
12:00
Eva van Grinsven / Helena Basilova / Maria Milstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Stars On Thrash II: Flotsam & Jetsam e.a.
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Barrence Whitfield and the Savages
Paard, Den Haag
Mother's Finest
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mafficks
Patronaat, Haarlem
19:30
Lionize / Planet Of Zeus
Patronaat, Haarlem
19:30
Gonne Choi / Land of Peace / Se So Neon
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
Saman Amini
Schouwburg Almere, Almere
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Lewis Floyd Henry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Andy Frasco & The U.N.
Tolhuistuin, Amsterdam
Human Tetris / Super Besse
Vera, Groningen
20:00
NF
Zappa, Antwerpen
maandag 30 april 2018
20:00
Ébbène
Botanique, Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
We Came As Romans
Het Bolwerk, Sneek
Laurence Jones
Melkweg, Amsterdam
19:00
U.S. Girls
Melkweg, Amsterdam
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Chris Blevins / Levi Parham / Paul Benjaman Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Justin Hayward
Paradiso, Amsterdam