Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
22:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
20:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Stathe
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
Het Trefpunt
Warmond
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Spant!
Bussum
20:30
Artishock
Soest
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Warande
Turnhout
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Poppodium Volt
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Paradiso
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Corneel
Lelystad
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Almere
Almere
EKKO
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Zappa
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
Rodahal
Kerkrade
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
13:00
Markant Uden
Uden
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Iduna
Drachten
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
14:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 28 april 2018
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jimmy Sterman tributes Willy DeVille
Manifesto, Hoorn
22:00
JazzLab Session: Tribute to the Beatles
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
22:00
J R&B
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
20:00
Iron Laiden
JKC Nirwana, Dronten
21:00
INU INU
Stathe, Utrecht
20:30
Instant Composers Pool Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Herman van Veen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Her Majesty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Heart (NL)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Frank Boeijen
Flint, Amersfoort
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
19:30
Fab Morvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:30
Dynamite Blues Band
Artishock, Soest
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Podium Victorie, Alkmaar
Donnerwetter
De Warande, Turnhout
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Death Alley
V11, Rotterdam
19:00
Dean
Sugar Factory, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
21:00
CD Presentatie: SAKE en het Leeuwarders (Liwwadders)
Neushoorn, Leeuwarden
Calum Scott
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Banner. + Little Symphonies
Altstadt, Eindhoven
21:00
AmyJo Doh and The Spangles
Oefenbunker, Landgraaf
18:30
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
zondag 29 april 2018
20:00
Zeke
De Helling, Utrecht
20:30
Young VIPS tour
Bimhuis, Amsterdam
20:00
VUUR
Melkweg, Amsterdam
15:00
Voltage
De Bosuil, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Twin Bandit (can) + Elsa Bekman
Manifesto, Hoorn
20:15
Tony Joe White
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:30
The Perfect Tool
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Mafficks
Patronaat, Haarlem
20:30
The Low Anthem
Bitterzoet, Amsterdam
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
Stuart Mavis
Corneel, Lelystad
15:30
Stars On Thrash II: Flotsam & Jetsam e.a.
Neushoorn, Leeuwarden
Say Sue Me
Merleyn, Nijmegen
Saman Amini
Schouwburg Almere, Almere
Sam Fender
EKKO, Utrecht
20:00
Ruben Hein
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ray Fuego
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Prince Tribute
Hedon, Zwolle
16:00
Palace Of The King
Cacaofabriek, Helmond
20:00
NF
Zappa, Antwerpen
Mother's Finest
Patronaat, Haarlem
16:15
Morado
Gigant, Apeldoorn
16:00
Moo Sessions #16 // Katie Koss
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
19:30
Lionize / Planet Of Zeus
Patronaat, Haarlem
20:30
Lewis Floyd Henry
TivoliVredenburg, Utrecht
Leaves' Eyes / MaYaN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Laurence Jones
Burgerweeshuis, Deventer
Laurence Jones
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Justin Hayward
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jasper Steverlinck
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Human Tetris / Super Besse
Vera, Groningen
13:00
Het Grootste Orkest van Uden ft Eric Vloeimans
Markant Uden, Uden
19:30
Gonne Choi / Land of Peace / Se So Neon
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen
C.C. 't Vondel, Halle
12:00
Eva van Grinsven / Helena Basilova / Maria Milstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ensiferum
Iduna, Drachten
20:00
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dwight Icenhower - The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Daley
Melkweg, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
Blind Illusion (USA) + Cryptic Shift (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Bison B.C.
dB's, Utrecht
20:00
Birds of Chicago
Grenswerk, Venlo
14:00
Bazooka Joe
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Barrence Whitfield and the Savages
Paard, Den Haag
20:00
Armando & Oleg Lysenko
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Andy Frasco & The U.N.
Tolhuistuin, Amsterdam
12:30
An Easy Sunday: Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
maandag 30 april 2018
20:00
Yellow Days
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
We Came As Romans
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
U.S. Girls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sarah Blasko
Vondelkerk, Amsterdam
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
Niall Horan
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Lilly Hiatt
Paradiso, Amsterdam
Laurence Jones
Melkweg, Amsterdam
20:30
Justin Hayward
Paradiso, Amsterdam