PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -464
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 24 feb
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Meervaart
Amsterdam
11:15
City of Wesopa
Weesp
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Fluor
Amersfoort
14:00
Koel310
Alkmaar
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
14:30
Paard
Den Haag
14:30
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Simplon
Groningen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
1
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Groene Engel
Oss
15:30
Iduna
Drachten
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Trix
Antwerpen
17:00
Cafe De Gouden Leeuw
Heenvliet
Melkweg
Amsterdam
5
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Café The Pocket
Katwijk
De Helling
Utrecht
5
TivoliVredenburg
Utrecht
1
2
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
1
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
14
1
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
BIRD
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
4
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
ma 25 feb
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
Rustende Jager
West-Terschelling
Ziggo Dome
Amsterdam
1
1
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 26 feb
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
Flint
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Melkweg
Amsterdam
1
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Spirit of 66
Verviers
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
013
Tilburg
2
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:15
Cultura
Ede

zondag 24 februari 2019

00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Schouwburg Odeon, Zwolle
11:00
Ralph van Raat Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Charlotte & Josefien Stoppelenburg - Klassieke Spaanse passie Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
Fabian Franciscus Meervaart, Amsterdam
11:15
Ellen Valkenburg / Helena Basilova / James Oesi City of Wesopa, Weesp
12:00
Paul Solo met verzoekjes - Paul van Loo Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Hippe Gasten Fluor, Amersfoort
14:00
Join The Band Sessions Koel310, Alkmaar
14:15
Symbiosis D' Engelenburgh, Fijnaart
Foto Johan / Moss
Johan / Moss Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Paard, Den Haag
14:30
Raoul Michel Patronaat, Haarlem
15:00
Vera Zané PopEi, Eindhoven
15:00
Ernst Jansz Simplon, Groningen
15:00
Concertgebouw Kamerorkest - met Quirine Viersen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Jennie Lena Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Heavy Psych Sounds Fest
Heavy Psych Sounds Fest Burgerweeshuis, Deventer
1
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Mardi Gras - Birdie Seven Groene Engel, Oss
15:30
Michale Graves Iduna, Drachten
15:30
Dry Riverbed Trio Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:15
The Maureens Gigant, Apeldoorn
1
16:30
Matchbox Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
Korpiklaani / Trollfest / Turisas Trix, Antwerpen
17:00
JJ Sharp / The Salty Dog Cafe De Gouden Leeuw, Heenvliet
Foto P.O.D.
P.O.D. Melkweg, Amsterdam
5
19:00
Stage Experience Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Famyne (UK) + Den. (UK) Little Devil, Tilburg
19:30
Mercy John De Pul, Uden
20:00
Yodok III Paard, Den Haag
20:00
Tommy Genesis Botanique, Brussel
20:00
Barrelhouse Café The Pocket, Katwijk
Foto Gaahls Wyrd / Tribulation
Gaahls Wyrd / Tribulation De Helling, Utrecht
5
Foto Billie Eilish
Billie Eilish TivoliVredenburg, Utrecht
1
2
20:00
Calva Louise Cinetol, Amsterdam
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ólafur Arnalds Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Maggie Rogers Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Uriah Heep
Uriah Heep 013, Tilburg
1
1
20:00
Toy Paradiso, Amsterdam
Foto Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators AFAS Live, Amsterdam
14
1
Foto Mad Caddies
Mad Caddies Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Annelie TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Another Journey Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Tania Kross - Carmen Markant Uden, Uden
20:15
VOF De Kunst Luxor Live, Arnhem
20:30
Saba BIRD, Rotterdam
Foto Madrugada
Madrugada Paradiso, Amsterdam
4
20:30
Ceccaldi / Darrifourcq / Hermia Bimhuis, Amsterdam
21:00
Baptiste W. Hamon Statenzaal, Zwolle
21:00
Electric Eel Shock Hedon, Zwolle

maandag 25 februari 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE De Meenthe, Steenwijk
20:00
Melissa Etheridge Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:00
Bodega Rotown, Rotterdam
20:00
Shht (BE) Muziekgieterij, Maastricht
Foto Bodega
Bodega Rotown, Rotterdam
1
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues Spirit of 66, Verviers
Foto Maggie Rogers
Maggie Rogers Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces Rustende Jager, West-Terschelling
Foto Post Malone
Post Malone Ziggo Dome, Amsterdam
1
1
20:00
Bodega Rotown, Rotterdam
20:00
Billie Eilish La Madeleine, Brussel
20:00
Comedytrain on tour Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Ólafur Arnalds
Ólafur Arnalds Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Helge Slikker - As. De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Saba Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Jimeoin Boom Chicago, Amsterdam
Foto Lala Lala
Lala Lala Paradiso, Amsterdam
1
20:30
The Konrad Koselleck Big Band Bimhuis, Amsterdam
21:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 26 februari 2019

Greg Shapiro - The Madness of King Donald Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles! Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Ik beloof niks Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de dieren Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Eliza
Eliza Melkweg, Amsterdam
1
18:30
Angelo De Augustine Paradiso, Amsterdam
19:00
Rhapsody of Fire Metropool Enschede, Enschede
19:30
Michale Graves + Witches Of Doom Baroeg, Rotterdam
19:30
BENEFIET ALS Paard, Den Haag
20:00
Mariza Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lazuli Spirit of 66, Verviers
Foto Mayday Parade
Mayday Parade Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Baptiste W. Hamon Folk in de Wâlden, Oentsjerk
Foto Melissa Etheridge
Melissa Etheridge 013, Tilburg
2
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle 30CC/Wagehuys, Leuven
20:00
H.E.R. Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
IAMX La Madeleine, Brussel
Foto Bodega
Bodega Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Abba Gold TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Skiltron LOLA050, Groningen
Tender Sugar Factory, Amsterdam
Foto Post Malone
Post Malone Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid Cultura, Ede
Pagina -464