Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Sint Laurentiuskerk
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:15
Maloe Melo
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schuur
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Bouckenborgh
Merksem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Musicon
Den Haag
21:00
Merleyn
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meerpaal
Dronten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
zondag 06 mei 2018
19:00
Degial
Willemeen, Arnhem
19:30
Toundra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yemi Alade
Melkweg, Amsterdam
19:30
Langhorne Slim
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Angelus Apatrida
Iduna, Drachten
Julien Clerc
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Machine Head
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Yo La Tengo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bryde
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bertrand Cantat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Avenging Benji
Oefenbunker, Landgraaf
K's Choice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Eamonn McCormack
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Live at Lola: Black Mambas (US) + Los Obamas
LOLA050, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:30
Ian Siegal Band
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Elvis The Concert
013, Tilburg
20:30
The Black Lips
EKKO, Utrecht
22:00
Bette Smith
Paradiso, Amsterdam
maandag 07 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Mellow Mood
Sugar Factory, Amsterdam
Julien Clerc
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Machine Head
013, Tilburg
20:00
Scott Matthew
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Getting There Is Half The Fun
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Erik Jan Eradus / Orgelduo / Una Cintina
Sint Laurentiuskerk, Alkmaar
20:30
Les Negresses Vertes
Paradiso, Amsterdam
21:00
Carter Sampson / Jesse Aycock / Lauren Barth
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
21:15
The Grizzled Mighty
Maloe Melo, Amsterdam
23:00
LOFT Special: Togo All Stars + DJ Tahira + DJ Dusty + Black Dynamite +
Vera, Groningen
dinsdag 08 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues
Theater de Beun, Heiloo
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Saman Amini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert
Muziekgieterij, Maastricht
Mobina Galore / Spanish Love Songs
Bouckenborgh, Merksem
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
ABBA GOLD - The Concert Show
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Radar
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:15
The Black Lips
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
Elder
Patronaat, Haarlem
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mick Flannery
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Annelie / Pieter de Graaf
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Katell
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Transport League
Musicon, Den Haag
21:00
Finale Studentenbandwedstrijd Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
woensdag 09 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
JW Roy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Herman van Veen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Annabel, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues
Musis, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Saman Amini
Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
Nachtblut
Willemeen, Arnhem
19:30
Distillator / Gama Bomb
Baroeg, Rotterdam
19:30
Amsterdelics: Cirque Le Funk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Randy Hansen
Muziekgieterij, Maastricht
I'm With Her
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Miguel Wiels / Niels Destadsbader
Capitole, Gent
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
Folk Road Show
Paard, Den Haag