PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -462
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 mei
21:00
De Pul
Uden
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
Altstadt
Eindhoven
2
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Hedon
Zwolle
1
21:30
So What!
Gouda
21:30
LOLA050
Groningen
21:30
Neushoorn
Leeuwarden
Skatecafe
Amsterdam
2
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
za 05 mei
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De kern
Wilrijk
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Wesopa Weesp
Weesp
1
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
14:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Doornroosje
Nijmegen
6
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
18:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
Effenaar
Eindhoven
1
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Fort33
Leusden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Roma
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Zwerver
Oostende
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Op de Amstel
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
23:00
WORM
Rotterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
zo 06 mei
De Roma
Antwerpen
P3
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:15
Lutherse kerk Den Haag
Den Haag
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Iduna
Drachten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:30
Grounds
Rotterdam
19:00
Manifesto
Hoorn
19:00
Willemeen
Arnhem

vrijdag 04 mei 2018

21:00
Eamonn McCormack De Pul, Uden
21:00
Zingen voor je leven - door Chaja Koor Groene Engel, Oss
21:00
Jacuzzi Boys / Tyvek Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Peter Kernel Vera, Groningen
Foto De Likt
De Likt Altstadt, Eindhoven
2
21:00
DJ Eddy de Clerq / Soweto Soul Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
FINESSELANDE + A$M + DUITENKORNUITEN + BOKOEDRO + VELDLIFE Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Arena
Arena Hedon, Zwolle
1
21:30
Winne So What!, Gouda
21:30
FLEURS DU MAL in concert at LOLA-Groningen - Netherlands LOLA050, Groningen
21:30
Andy Frasco & The U.N. Last Minute Show Neushoorn, Leeuwarden
Foto Canshaker Pi
Canshaker Pi Skatecafe, Amsterdam
2
1
22:00
Louwie Merleyn, Nijmegen
22:30
Morblus Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Dr. Lektroluv Effenaar, Eindhoven
23:45
DJ Seinfeld Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Zwarte Koffie Paradiso, Amsterdam

zaterdag 05 mei 2018

Erik van Muiswinkel - De Oplossing TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - Reset C.C. De kern, Wilrijk
Frank Boeijen Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Herman van Veen Theater De Storm, Winterswijk
Johan Goossens - Vlam C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Wesopa Weesp, Weesp
1
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Kimpel, Bilzen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Theater de Griffioen, Amstelveen
Trijntje Oosterhuis Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Veste, Delft
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Hofnar, Valkenswaard
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
14:00
Bevrijdingsfestival Heerlen Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
Monolord / Monster Magnet Doornroosje, Nijmegen
6
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
18:00
SLKKRS goes Spanish met Tia Rosa Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Uit de riolen van Eindhoven Effenaar, Eindhoven
1
CHRCH / Fister Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Carter Sampson Fort33, Leusden
19:30
Puddles Pity Party Melkweg, Amsterdam
20:00
Willy Sommers / Wim Soutaer Oktoberhallen, Wieze
20:00
SHDW & Obscure Shape / Tijana T Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sam Smith Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Bökkers Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Novastar Ancienne Belgique (AB), Brussel
J. Bernardt De Roma, Antwerpen
20:00
Vreemde Kostgangers Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies Parktheater, Eindhoven
Foto Metz + la Jungle +Moaning + Teen Creeps + Budget Trash
Metz + la Jungle +Moaning + Teen Creeps + Budget Trash De Zwerver, Oostende
1
20:00
Rone Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Puur, de Laatste De Vorstin, Hilversum
20:00
Michale Graves plays Misfits Baroeg, Rotterdam
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf Little Devil, Tilburg
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden Meervaart, Amsterdam
20:15
Symphonic Rock Night Band Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Zaantheater, Zaandam
20:15
Bevrijdingsconcert: Glenn Miller Tribute Zuiderparktheater, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
The Best of Britain Markant Uden, Uden
Benoît Delbecq Quartet feat. Mark Turner, Gerald Cleaver & John Hébert Bimhuis, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Staatsgreep - Betogers: Fantabulous Stathe, Utrecht
20:30
Mabel Matiz Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Massada Metropool, Hengelo
20:30
Lusine Grenswerk, Venlo
20:30
Marietta Petkova / Vesko Eschkenazy - Recital voor viool & piano Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Iceage
Iceage Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
BvR Flamenco Big Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bastiaan Everink / CB Milton / Maan / Noa Wildschut / Willemijn Verkai Op de Amstel, Amsterdam
21:00
Hardstyle Pianist Melkweg, Amsterdam
22:00
CHRCH / Fister Vera, Groningen
22:00
Grupo del Sur Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Afro Bros FOX Nightlife, Stadskanaal
23:00
Run The Trap - 5th anniversary edition WORM, Rotterdam
23:30
Dr. Lektroluv Paradiso, Amsterdam

zondag 06 mei 2018

Frank Boeijen De Roma, Antwerpen
Rootsriders - Tribute2BobMarley P3, Purmerend
Leonie Meijer - Bella Italia DeLaMar, Amsterdam
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
11:00
Nathan Braude / Polina Leschenko Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Zondagochtend Klassiek: Dvořák & Piazzolla - Pumpkin Ensemble Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
14:15
Dimitar Dimitrov / Elvire Boelee D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Willem, Papendrecht
15:00
Sam Times PopEi, Eindhoven
15:00
Dirk Scheele - Feest!!! De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Doctor Bernard and the Swing Cats Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:15
Gustavo Corrales Romero / Ramón Valle Lutherse kerk Den Haag, Den Haag
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz Theater Zuidplein, Rotterdam
15:30
Sofia Talvik Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Guy Forsyth Iduna, Drachten
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
De Baron Paco Plumtrek, Almelo
16:00
Benjamin Herman TivoliVredenburg, Utrecht
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
17:00
Dave McGraw & Mandy Fer Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:30
The Gospel Experience Grounds, Rotterdam
19:00
Hollis Brown Manifesto, Hoorn
19:00
Degial Willemeen, Arnhem
Pagina -462