Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Zalencentrum Concordia
Baflo
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Allemanswaard
Amerongen
20:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cafe Westerdok
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C-Mine
Genk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Theater De Veste
Delft
21:00
Iduna
Drachten
21:00
De Middenstip
Epe
21:30
Vorstin
Hilversum
Rotown
Rotterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
StudioGonz
Gouda
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Gigant
Apeldoorn
23:30
Bibelot
Dordrecht
23:45
Patronaat
Haarlem
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Tuin
Leusden
Simplon
Groningen
14:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:00
De Amer
Amen
14:30
Arto Theater
Schoonhoven
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:30
Iduna
Drachten
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Azotod
De Meern
17:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Dordtse Skills
Dordrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Kero Kero Bonito
Tolhuistuin, Amsterdam
Tamino
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Douwe Bob
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Paard, Den Haag
20:00
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Mavericks
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes
Zalencentrum Concordia , Baflo
20:00
Eerie Wanda
Filmtheater Luxor, Zutphen
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Yann Tiersen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cinetol, Amsterdam
20:00
Sirenia
Metropool, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
20:00
EP Release Car Pets
dB's, Utrecht
20:00
KUENTA
Simplon, Groningen
20:00
Kel Assouf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Allemanswaard, Amerongen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Baptiste W. Hamon
De Amer, Amen
20:00
2 Years To Apocalypse / Despicable Heroes / Inferum / The Monolith Dea
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Status Quo Forever
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
The Mavericks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Paul Batto
Cafe Westerdok, Amsterdam
Romy Monteiro
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
C-Mine, Genk
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater Sneek, Sneek
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
De Spot, Middelburg
20:30
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Cool Quest
Fluor, Amersfoort
20:30
Fumaca Preta / Bacchanalia / Jasper Stadhouders solo / Sleep Gunner
Bimhuis, Amsterdam
20:30
BibelotxDOOR: Abdomen + SØWT
Door, Dordrecht
20:30
Lost Under Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Carnaval Zero met DJ Malle Mike & DJ Timon
Hedon, Zwolle
21:00
Joy Division Undercover
Bibelot, Dordrecht
21:00
VOF De Kunst
De Peppel, Zeist
21:00
Maiden United
Corneel, Lelystad
21:00
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
21:00
45ACIDBABIES
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
21:00
Super Classics 80s 90s 00s
Iduna, Drachten
21:00
Jay Tee & Friends
De Middenstip, Epe
21:30
Tim Knol | Lost & Found 2
Vorstin, Hilversum
Navarone
Rotown, Rotterdam
21:30
Kita Menari
Manifesto, Hoorn
21:30
Blind Surfer / Chasing Mavericks / Diablos Innocentos
StudioGonz, Gouda
23:00
Definition Hardcore Presents: Sefa
Hedon, Zwolle
23:00
Joris Voorn Bday Bash
Paradiso, Amsterdam
23:00
DIZZ
Neushoorn, Leeuwarden
23:30
Conflate / Delete / Divato / E-Force / Phantom Phase
Gigant, Apeldoorn
23:30
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Bibelot, Dordrecht
23:45
Bart Skils
Patronaat, Haarlem
zondag 03 maart 2019
00:00
Tania Kross - Carmen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
.ROOTS #4
Simplon, Groningen
14:00
Wouter Hamel
Gebr. De Nobel, Leiden
14:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
De Amer, Amen
14:30
Lakshmi - Adem
Arto Theater, Schoonhoven
15:00
Anne Müller / Masayoshi Fujita
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Samba Salad 40 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Darkspace
Baroeg, Rotterdam
15:00
DROOG5
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:00
SUNDAY BLUEZZZZ
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:30
Angelic Upstarts
Iduna, Drachten
16:00
Baptiste W. Hamon
Paradiso, Amsterdam
16:00
House of Rock
Altstadt, Eindhoven
16:00
The Magnetics + General Jabbah
dB's, Utrecht
16:00
KOZZELTOV
Azotod, De Meern
17:30
Soham De
Paradiso, Amsterdam
19:00
Neneh Cherry
Melkweg, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:30
Idan Raichel
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dystinct
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeroen van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
Jason Mraz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Yann Tiersen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joost
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jean-Michel Blais
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Mavericks
De Roma, Antwerpen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Secret Rendezvous
Paard, Den Haag
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Meindert Talma: De Grote Meindert Talma Voetbal Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Fire Harvest
Dordtse Skills, Dordrecht
20:00
Freak Kitchen
Duycker, Hoofddorp
Bishop Gunn
De Helling, Utrecht
20:15
Barokopera Amsterdam - De ontmaskering van Peter de Grote
De Kleine Komedie, Amsterdam