PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -459
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 mrt
20:00
STECK
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Le Garage Creative Music
Liège
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
6
De Bosuil
Weert
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Boerderij
Zoetermeer
1
1
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
EKKO
Utrecht
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:30
Vera
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vera
Groningen
2
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
1
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Manifesto
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 02 mrt
Orpheus
Apeldoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
Parktheater
Eindhoven
Bon theater
Medemblik
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
Theater Hof 88
Almelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Werftheater
Utrecht
De hoogte
Winsum
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Spant!
Bussum
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Theater De Storm
Winterswijk

vrijdag 01 maart 2019

20:00
The Jerry Hormone Ego Trip STECK, Delft
20:00
Causes TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blackbird Fluor, Amersfoort
20:00
A.C.E. - World Tour La Madeleine, Brussel
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
The Fire Harvest Le Garage Creative Music, Liège
20:00
Mt. Atlas Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band De Oosterpoort, Groningen
20:00
Maaike Ouboter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK) dB's, Utrecht
Foto Delain
Delain Bibelot, Dordrecht
6
Foto Praying Mantis
Praying Mantis De Bosuil, Weert
1
20:00
Bakermat Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Bootleg Sixties Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Wild Romance De Vorstin, Hilversum
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Foto Tamino
Tamino De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Blaze Bayley Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces De Flux, Zaandam
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub Luxor Live, Arnhem
Foto De Raggende Manne
De Raggende Manne Patronaat, Haarlem
2
20:00
The Fortunate Sons Fluor, Amersfoort
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Hippo Campus Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto RY X
RY X Paradiso, Amsterdam
2
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Maiden United P60, Amstelveen
Foto Focus
Focus Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
John West - Het neusje van de zalm Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Yentl en de Boer - Magie Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
The Legends - It's a man's world Cultura, Ede
20:15
Lakshmi - Adem Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paul de Munnik Diligentia, Den Haag
20:15
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Verwachting, Ritthem
Foto The Pineapple Thief
The Pineapple Thief Boerderij, Zoetermeer
1
1
20:30
Def Americans Iduna, Drachten
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam Bimhuis, Amsterdam
20:30
Stef Bos - Ruimte ATLAS Theater, Emmen
Foto Indian Askin
Indian Askin EKKO, Utrecht
1
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Eelke Cinetol, Amsterdam
20:30
Baptiste W. Hamon Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Noam Bar Paard, Den Haag
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:30
Navarone Vera, Groningen
20:30
Winne Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Academy of Ancient Music - met Lucie Horsch Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Navarone
Navarone Vera, Groningen
2
20:45
Sirenia Podium 't Beest, Goes
20:45
Jesse Dayton Het Huis Verloren, Hoorn
1
20:45
Meindert Talma Neushoorn, Leeuwarden
21:00
VOF De Kunst Bibelot, Dordrecht
21:00
LetsGo - JoeyAK & Paul Sinha Burgerweeshuis, Deventer
21:00
La Force Paradiso, Amsterdam
21:00
Massada De Vorstin, Hilversum
21:00
Infloyd Poppodium Volt, Sittard
21:00
Faal + Black Capricorn (IT) Little Devil, Tilburg
1
21:00
Julia Zahra Hedon, Zwolle
21:00
Live at LOLA: Dilana LOLA050, Groningen
21:30
The Overslept Manifesto, Hoorn
22:00
Dj Tin Wish Tin / The Downbeat Detonators / The Magnetics Merleyn, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Badguyz / Giordan Chase Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 02 maart 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren Posthuis Theater, Heerenveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs De Molenberg, Delfzijl
Freek de Jonge - De Suppoost Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er Bon theater, Medemblik
Stefano Keizers - Erg Heel Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is BREStheater, Brielle
Javier Guzman - Guzmán Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh... ATLAS Theater, Emmen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek De hoogte, Winsum
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie Zaantheater, Zaandam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anneke van Giersbergen - Inchecken Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
The Bootleg Sixties Theater Zinin, Nijverdal
Patrick Laureij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Spant!, Bussum
Kiki Schippers - Waar Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Storm, Winterswijk
Pagina -459