Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vorstin
Hilversum
AFAS Live
Amsterdam
00:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
BIRD
Rotterdam
19:30
De Doelen
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Reggehof
Goor
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
EKKO
Utrecht
00:00
Figi Theater
Zeist
20:15
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
21:00
Hedon
Zwolle
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
18:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Minard Schouwburg
Gent
Paleis 12
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Henk Meutgeert / Peter Beets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeroen van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Anne Müller / Masayoshi Fujita
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 04 maart 2019
Brett Eldredge / Drake White / Joe Buck / Keith Urban
AFAS Live, Amsterdam
Romy Monteiro
Beatrix Theater, Utrecht
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jools Holland
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Troye Sivan
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Elder Island
Melkweg, Amsterdam
18:30
Megan Davies
Melkweg, Amsterdam
Bliss Signal
Paradiso, Amsterdam
Sunn O)))
Paradiso, Amsterdam
Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tamia
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Tommy Cash (Est)
Trix, Antwerpen
20:30
Izaline Calister / Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 05 maart 2019
Leland / Troye Sivan
AFAS Live, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Yann Tiersen
BIRD, Rotterdam
19:30
Yann Tiersen
De Doelen, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
20:00
Faustus
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Eerie Wanda / Goodnight Moonlight / Lena Hessels
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hunter Hayes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Masayoshi Fujita
Paard, Den Haag
20:00
SASAMI
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Orville Peck
Sugar Factory, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tommy Cash (Est)
TivoliVredenburg, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 maart 2019
H.E.R.
013, Tilburg
Blue Planet II Live in concert
Ahoy, Rotterdam
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Bojan Z. / Ragini Trio / Sawani Mudgal
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Doja Cat
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Maureens
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Romy Monteiro
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
20:30
Ruud Houweling
De Roode Bioscoop, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Deventer Schouwburg, Deventer
HEALTH
EKKO, Utrecht
00:00
The Bootleg Sixties
Figi Theater, Zeist
20:15
Two Wieners Go Camping
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Thomas Acda - Motel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
18:00
Ider
Melkweg, Amsterdam
Maida Vale
Merleyn, Nijmegen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Minard Schouwburg, Gent
Nicki Minaj
Paleis 12, Brussel
22:00
Amy Root
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cari Cari
Paradiso, Amsterdam
Modeselektor
Paradiso, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
20:00
Our Hollow, Our Home
Q-Factory, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
20:00
The Tallest Man on Earth
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Josin
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Nguyên Lê
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
KOKOKO!
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
donderdag 07 maart 2019
Balthazar
AFAS Live, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Wouter Hamel
Bibelot, Dordrecht
21:00
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
20:30
Dan Weiss Starebaby
Bimhuis, Amsterdam