PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -456
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 07 mrt
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
Flint
Amersfoort
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Winsinghhof
Roden
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Kampanje
Den Helder
Melkweg
Amsterdam
1
18:30
Effenaar
Eindhoven
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
3
2
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
6
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Rotown
Rotterdam
4
20:00
Rockhal
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café ut Midde
Venlo
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
4
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
Vera
Groningen
1
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 08 mrt
Het Diekhuus
Middelharnis
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Posttheater
Arnhem
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Lochem
Lochem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

donderdag 07 maart 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
The Bootleg Sixties Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie Parktheater, Eindhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Kampanje, Den Helder
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Dakota, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Winsinghhof, Roden
Nathalie Baartman - Breek Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Roeka - En toen ineens Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Willem, Papendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Zinin, Nijverdal
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights ATLAS Theater, Emmen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles! Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Beun, Heiloo
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Deaf Havana
Deaf Havana Melkweg, Amsterdam
1
18:30
Teske Effenaar, Eindhoven
18:30
Cancer Bats Dynamo, Eindhoven
19:00
Rachid Badouri Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Vida Q-Factory, Amsterdam
19:30
Mamas Gun Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
NAO Paradiso, Amsterdam
19:30
Magic Of Motown Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Acda Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Balthazar
Balthazar AFAS Live, Amsterdam
3
2
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Minard Schouwburg, Gent
20:00
Willem TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
3J'S - Heroes of Music Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
a balladeer Patronaat, Haarlem
Foto The Spvrk
The Spvrk Mezz, Breda
1
Foto Glen Hansard
Glen Hansard Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
6
20:00
The Spitfires Hall Of Fame, Tilburg
Foto De Raggende Manne
De Raggende Manne Rotown, Rotterdam
4
20:00
The Blaze Rockhal,
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Aestrid record release show dB's, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Amistat Paradiso, Amsterdam
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces Café ut Midde, Venlo
Foto Florence + The Machine
Florence + The Machine Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Blackbird Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob Luxor Live, Arnhem
20:00
Darkspace + support Willemeen, Arnhem
Foto Shawn Mendes
Shawn Mendes Ziggo Dome, Amsterdam
4
20:15
Jeroen van Veen - The best of Chopin Markant Uden, Uden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Koningshof, Maassluis
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Lakshmi - Adem De Muze, Noordwijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Paul de Munnik Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Rondé TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Liza Hansa / Potman Jr. ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
20:30
Dan Weiss Starebaby Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Dorf TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ikarai Wageningen Campus, Wageningen
20:30
Comedyclub KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Snelle EKKO, Utrecht
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal Cacaofabriek, Helmond
Foto Mozes and the Firstborn
Mozes and the Firstborn Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Lindenberg Theater, Nijmegen
20:45
Charmless I Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Fumaça Preta V11, Rotterdam
21:00
Memphis Maniacs Bibelot, Dordrecht
21:00
RUV Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: Boo Boo Davis [US] + Smal Water LOLA050, Groningen
Foto Health
Health Vera, Groningen
1
21:00
Esmée De La Bretonière De Vorstin, Hilversum
21:00
Wouter Hamel Bibelot, Dordrecht
22:00
Hausmagger / Nancy Kleurenblind Merleyn, Nijmegen
22:00
Hausmagger Merleyn, Nijmegen

vrijdag 08 maart 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Diekhuus, Middelharnis
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Posttheater, Arnhem
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Zinin, Nijverdal
Arie & Silvester - Wie?! Theater Sneek, Sneek
Angela Groothuizen - Lueke binge Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Moedt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina -456