Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
De Domijnen
Sittard
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Schalm
Veldhoven
Koningshof
Maassluis
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
De Gruitpoort
Doetinchem
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Orpheus
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
maandag 14 mei 2018
22:00
Aaron Taylor
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 15 mei 2018
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Saman Amini
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paradiso, Amsterdam
19:30
Black Milk
Paard, Den Haag
19:45
Seether
TivoliVredenburg, Utrecht
God is an Astronaut
TivoliVredenburg, Utrecht
SOHN
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Isaac Gracie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
The Funk Club
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Get Busy
Melkweg, Amsterdam
20:00
MYCA
Patronaat, Haarlem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
3TEETH
Duycker, Hoofddorp
Clap Your Hands Say Yeah!
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Maestro Jules onthult: Mahler symphonie nr. 1
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max Frost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stanley Clarke / The Stanley Clarke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Dave East
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 16 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leonie Meijer - Bella Italia
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Domijnen, Sittard
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hof 88, Almelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Om alles
Flint, Amersfoort
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Theater de Schalm, Veldhoven
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Goudse Schouwburg, Gouda
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
Saman Amini
De Gruitpoort, Doetinchem
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:30
Lunchconcert: Marketa Palová
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
The Prowlers
Cafe The Other Side, Peer
19:30
Mollen Dit is WAT WE DOEN met Normaal
Amsterdam Sloterdijk Centraal Station, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Vamps
Paradiso, Amsterdam
Marco Borsato
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Elvis Concert 2018
Metropool, Hengelo
20:00
We Are Scientists
Trix, Antwerpen
MeisjeDjamila
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Baxter Dury
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wrekmeister Harmonies
Paard, Den Haag
20:00
Meindert Talma
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Visual / San Dollar / Yasmine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Groove Circus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Borodin Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Isaac Gracie
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Live Stage Marnix, Bennekom
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Metropole Orkest Bigband & China Moses
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Her Majesty
Musis, Arnhem
20:30
Wiegedood
Vera, Groningen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stathe Sessie: Cari Cari
Stathe, Utrecht
22:00
Towkio
Paradiso, Amsterdam
donderdag 17 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Leidse Schouwburg, Leiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C Warenar, Wassenaar
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Merksem, Merksem
Herman van Veen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Johan Goossens - Vlam
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Hof 88, Almelo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Lochem, Lochem
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Almere, Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniel Lohues
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Schalm, Veldhoven
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Duo Laroo/Byrd / Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam