Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Corneel
Lelystad
20:00
Le Forum
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
De Bosuil
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Jonge Prins
't Zand
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
New Café Image
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 08 maart 2019
19:30
Lillith
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Digital Underground
Gebr. De Nobel, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Afrolosjes / Jamrock
Corneel, Lelystad
20:00
Rachid Badouri
Le Forum, Liège
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Diskodip
Merleyn, Nijmegen
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
20:15
a balladeer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
a balladeer
Lutherse Kerk, Nijmegen
Kamelot
Doornroosje, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Magic Of Motown
Kursaal Oostende, Oostende
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Bussel, Oosterhout
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Hoftheater, Raalte
21:00
Bull
Rotown, Rotterdam
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lakshmi - Adem
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Idea, Soest
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Kenny B
013, Tilburg
20:00
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Sisters Of Suffocation
De Pul, Uden
20:30
Joke Bruijs - Café Du Monde
Markant Uden, Uden
20:15
Abafazi - Helela Mama!
Markant Uden, Uden
20:30
Fumaça Preta
EKKO, Utrecht
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Werftheater, Utrecht
Hausmagger
De Helling, Utrecht
20:00
Seein' Red / Tense Reaction
dB's, Utrecht
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest - Later is al lang begonnen en vroeger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Robby Valentine
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Tragedy
De Bosuil, Weert
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless
De Peppel, Zeist
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
zaterdag 09 maart 2019
20:00
The Dirty Daddies
De Jonge Prins, 't Zand
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jane Bunnett's MAQUEQUE
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
Kamelot
Melkweg, Amsterdam
SWMRS
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Lazys
Melkweg, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Jacin Trill / Jiri11
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kubilay Kaya
Luxor Live, Arnhem
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
21:00
Untold Stories
New Café Image, Assen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld