Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Trix
Antwerpen
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Mezz
Breda
Posttheater
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Bibelot
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
20:00
Le Forum
Liège
De Harmonie
Leeuwarden
Cafe de Doelen
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Bimhuis
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
dB's
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Musis
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Zinin
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Idea
Soest
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Simplon
Groningen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De Flux
Zaandam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Musis
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
22:30
Metropool Enschede
Enschede
Botanique
Brussel
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
vrijdag 08 maart 2019
19:30
Night Lovell
Trix, Antwerpen
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Niro
La Madeleine, Brussel
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
PEER
Mezz, Breda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Goudse Schouwburg, Gouda
22:15
prodigy XL
Max, Alphen aan den Rijn
20:00
Rachid Badouri
Le Forum, Liège
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Remy van Kesteren
Cafe de Doelen, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Robby Valentine
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Seein' Red / Tense Reaction
dB's, Utrecht
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Sisters Of Suffocation
De Pul, Uden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour
Hall Of Fame, Tilburg
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika
Melkweg, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Tania Kross - Carmen
Musis, Arnhem
20:30
Ten Years After
Vorstin, Hilversum
20:00
Teske
Metropool, Hengelo
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
BREStheater, Brielle
20:00
The Fortunate Sons
Mezz, Breda
20:00
The Grand East
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Kik Hertaalt!
De Reggehof, Goor
20:00
The Magic Of Motown
Kursaal Oostende, Oostende
The Overslept
Paard, Den Haag
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Tragedy
De Bosuil, Weert
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Vida
Altstadt, Eindhoven
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Whispering Sons
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
zaterdag 09 maart 2019
23:00
Nachtparlement invites Stranger // Nur Jaber // Mango
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
3J'S
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
19:00
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
22:30
Bizzey
Metropool Enschede, Enschede
Boy Harsher
Botanique, Brussel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Classsh
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel