PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -454
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mrt
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
1
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Le Forum
Liège
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Brandstof
Dordrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Skâns
Gorredijk
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
1
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
2
Het Wennekerpand
Schiedam
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Pul
Uden
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
1
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Podium 't Beest
Goes
22:00
Vera
Groningen
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
23:00
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Corneel
Lelystad
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Paradiso
Amsterdam
za 09 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Het Klooster
Woerden
De Reggehof
Goor
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Singer Theater
Laren
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Ludens
Voorburg
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Veste
Delft

vrijdag 08 maart 2019

20:00
Seein' Red / Tense Reaction dB's, Utrecht
20:00
The Fortunate Sons Mezz, Breda
20:00
Kiki Schippers - Waar Meervaart, Amsterdam
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Shawn Mendes
Shawn Mendes Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Tragedy De Bosuil, Weert
20:00
PEER Mezz, Breda
20:00
The Kik Hertaalt! De Reggehof, Goor
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
1
20:00
a balladeer Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Yorick van Norden Simplon, Groningen
20:00
Amsterdam Klezmer Band Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Annelie Metropool Enschede, Enschede
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest - Later is al lang begonnen en vroeger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Estafest 100 jaar Koorenhuis, Den Haag
20:00
Rachid Badouri Le Forum, Liège
20:00
Whispering Sons M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder DeLaMar, Amsterdam
20:00
Teske Metropool, Hengelo
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Minard Schouwburg, Gent
20:00
Club 3voor12 Dordrecht Brandstof, Dordrecht
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Kenny B 013, Tilburg
20:00
Bertolf - Soelaas Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Danny Lit / John de Bever / Wolter Kroes KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Balthazar Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Mathias Eick Quintet Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Cultura, Ede
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Abafazi - Helela Mama! Markant Uden, Uden
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour Effenaar, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Paul de Munnik Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek De Skâns, Gorredijk
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Hausmagger
Hausmagger De Helling, Utrecht
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Flint, Amersfoort
Foto Heino
Heino Effenaar, Eindhoven
2
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Het Wennekerpand, Schiedam
1
20:15
a balladeer Doornroosje, Nijmegen
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Winne Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ten Years After De Vorstin, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Fumaça Preta EKKO, Utrecht
1
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show Gigant, Apeldoorn
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story BREStheater, Brielle
20:30
Maaike Ouboter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jazzcafé (n.t.b.) Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Don Airey
Don Airey Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde Werftheater, Utrecht
20:30
Gallowstreet presenteert Honk Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Edson Da Graça - Wakker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Omval, Diemen
20:30
Joke Bruijs - Café Du Monde Markant Uden, Uden
20:30
Mike Plume Cacaofabriek, Helmond
21:00
Robby Valentine Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
LIVE: Jamsessie Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Vida Altstadt, Eindhoven
21:00
Sisters Of Suffocation De Pul, Uden
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika Melkweg, Amsterdam
21:00
The Veldman Brothers Hedon, Zwolle
1
21:00
Dochters Van Dordrecht Bibelot, Dordrecht
21:00
Bull Rotown, Rotterdam
1
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA LOLA050, Groningen
21:00
Physical Graffiti Bibelot, Dordrecht
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless De Peppel, Zeist
21:00
Genesis Project Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces Podium 't Beest, Goes
22:00
Jozef van Wissem Vera, Groningen
22:15
prodigy XL Max, Alphen aan den Rijn
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight Bimhuis, Amsterdam
23:00
Diskodip Merleyn, Nijmegen
23:00
Afrolosjes / Jamrock Corneel, Lelystad
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem Doornroosje, Nijmegen
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band Paradiso, Amsterdam

zaterdag 09 maart 2019

Murth Mossel - Pauwer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kleine Willem, Enschede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Het Klooster, Woerden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Reggehof, Goor
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Souvenirs Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge S.C.C. De Ruchte, Someren
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Ludens, Voorburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Veste, Delft
Pagina -454