Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:30
Metropool Enschede
Enschede
22:45
Mezz
Breda
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
New Café Image
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
14:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
zaterdag 09 maart 2019
21:00
Piet De Praitere / Karel De Rijcke
De Zwerver, Oostende
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven
Maan
Effenaar, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ten Years After
Iduna, Drachten
20:15
Jennie Lena
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Fleetwood Mac tribute
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Ledeltheater, Oostburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at LOLA: bFAKE [ZA] + Destructive Penguins
LOLA050, Groningen
23:00
Jacin Trill / Jiri11
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kubilay Kaya
Luxor Live, Arnhem
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Kamelot
Melkweg, Amsterdam
SWMRS
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Lazys
Melkweg, Amsterdam
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
Raymond van het Groenewoud
Metropool, Hengelo
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
22:30
Bizzey
Metropool Enschede, Enschede
22:45
TRIBE
Mezz, Breda
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
22:00
LIVE: ZZ Top, tribute by ZZ Pop
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Tania Kross - Carmen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Untold Stories
New Café Image, Assen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
23:30
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
14:00
The GO WILD!
PopEi, Eindhoven
21:00
Limp Business
Poppodium Volt, Sittard
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Teske
Simplon, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft