PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -453
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 mrt
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Kampanje
Den Helder
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
van Beresteyn
Veendam
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
’t VlechtTheater
Noordwolde
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Klinker
Winschoten
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Klein Theater
Dinxperlo
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
1
1
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Ledeltheater
Oostburg
De Meerpaal
Dronten
Spant!
Bussum
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
14:00
PopEi
Eindhoven
013
Tilburg
1
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Melkweg
Amsterdam
1
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Bibelot
Dordrecht
Hedon
Zwolle
1
19:30
Vera
Groningen
2
19:30
Rockhal
19:30
Willemeen
Arnhem
1
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Chassé Theater
Breda
Effenaar
Eindhoven
1
Botanique
Brussel
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
P3
Purmerend
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
De Jonge Prins
't Zand
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
013
Tilburg
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
De Vorstin
Hilversum

zaterdag 09 maart 2019

Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Hoge Woerd, De Meern
Arie & Silvester - Wie?! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! De Kunstgreep, Oostzaan
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Nieuwe Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Marco Lopes - Moedt BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Anneke van Giersbergen - Inchecken Schaffelaartheater, Barneveld
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet ’t VlechtTheater, Noordwolde
Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
00:00
Tania Kross - Carmen Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Jan van Besouw, Goirle
Nathalie Baartman - Breek Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Emilio Guzman - Kom dan! Klein Theater, Dinxperlo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Boodschap, Rijen
De Partizanen - Het leven an sich Diligentia, Den Haag
1
1
Stefano Keizers - Erg Heel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde Ledeltheater, Oostburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Meerpaal, Dronten
René van Meurs - Ik beloof niks Spant!, Bussum
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Fulcotheater, IJsselstein
Oldenhermanns - UNSEXED Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
The Bootleg Sixties TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. De Kei, Reusel
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Flint, Amersfoort
14:00
The GO WILD! PopEi, Eindhoven
Foto Yann Tiersen in concert (extra show)
Yann Tiersen in concert (extra show) 013, Tilburg
1
17:00
Utrecht International Comedy Festival TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
The Lazys Melkweg, Amsterdam
1
Foto Bastille
Bastille Sportpaleis, Antwerpen
Foto SWMRS
SWMRS Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Big Rivers Indoor Bibelot, Dordrecht
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Hedon, Zwolle
1
19:30
God Dethroned Vera, Groningen
2
19:30
Alice On The Roof Rockhal,
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON Willemeen, Arnhem
1
Foto Kamelot
Kamelot Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Moonyard De Bosuil, Weert
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Chassé Theater, Breda
Foto Maan
Maan Effenaar, Eindhoven
1
Foto Boy Harsher
Boy Harsher Botanique, Brussel
1
20:00
Hans Dulfer Plays bleus Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Teske Simplon, Groningen
20:00
The Fortunate Sons De Spot, Middelburg
20:00
Physical Graffiti Spirit of 66, Verviers
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant dB's, Utrecht
20:00
Broken Brass Ensemble Paard, Den Haag
20:00
Frank Boeijen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Grand East Metropool, Hengelo
20:00
Edson Da Graça - Wakker Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Tante Joke Karaoke Band Gigant, Apeldoorn
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: bFAKE [ZA] + Destructive Penguins LOLA050, Groningen
20:00
Kenny B P3, Purmerend
20:00
Hippe Gasten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Fleetwood Mac tribute Kursaal Oostende, Oostende
Romy Monteiro De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Cool Quest Effenaar, Eindhoven
20:00
Ten Years After Iduna, Drachten
Foto Demented Are Go!
Demented Are Go! Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Tabitha Paradiso, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Orpheus, Apeldoorn
20:00
Remy van Kesteren Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dance With The Dead Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lifesigns & Dilemma Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Theaterzaal, Zwevegem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Anderson .Paak & The Free Nationals
Anderson .Paak & The Free Nationals AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
The Dirty Daddies De Jonge Prins, 't Zand
20:00
Douwe Bob Paradiso, Amsterdam
20:00
Marta Topferova / Milokraj De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Jennie Lena Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Koningshof, Maassluis
20:15
Joël Domingos 013, Tilburg
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh! Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bertolf - Soelaas Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Fresku - Voordat het te laat is De Vorstin, Hilversum
Pagina -453